Wpis z mikrobloga

Niegdysiejsze


@vrim: przecież podajesz to jako najlepszy system i okazuje się że był tak marny że nigdzie nie przetrwał? nawet jedno państwo nie jest genialne i nie poszło za twoją radą?

„Można", czyli tu: „jest akceptowane".


@vrim: nie wymyślaj sobie słów, wystarczy że wymyślasz ustroje, łap znaczenie słowa, które przeczy tym bredniom
można - modalny czasownik niewłaściwy określający dopuszczalność (np.: Czy można wejść?) albo wykonalność (np.: Ten zegar można naprawić.)
  • Odpowiedz
przecież podajesz to jako najlepszy system i okazuje się że był tak marny że nigdzie nie przetrwał?


@Deska_o0: Nomokracja jest najlepsza, dlatego musi wrócić albo cofniemy się cywilizacyjnie o kilkaset lat, ale będziemy mieli zgoła odmienny system lenny.

można - modalny czasownik niewłaściwy określający dopuszczalność


@Deska_o0: OK, łap definicję dopuszczalności:

dopuszczalność

dopuszczalny «dozwolony, tolerowany w jakiejś sytuacji pod jakimś warunkiem»

I nikt używający mózgu tego nie akceptuje w demokracji.


@
  • Odpowiedz
Nomokracja jest najlepsza


@vrim: bo ty tak piszesz, bez jakiegokolwiek argumentu za, przekonałeś mnie, inaczej wrócimy do epoki kamienia łupanego xD

łap definicję dopuszczalności:


@vrim: znam, ale po co mi ona?

Czyli co najmniej 85% wyborców zaakceptuje.


@vrim: znowu wymyślasz swoje definicje słów mimo że nawet sam wkleiłeś prawdziwą która przeczy tym bredniom, jeżeli coś jest zabronione prawem to ilu byś fikołków nie walnął nic nie zmienisz w faktach
  • Odpowiedz
@vrim: weź zacznij coś czytać poza korwinem xD
bo to stamtąd masz swoje #!$%@? o nomokracji.

W ogóle widać "dobrze" znasz historię USA, sądzac, że kiedyś tam prawo było "nienaruszalne wolą wyborców", pierwsze poprawki do konstytucji ile lat po jej uchwaleniu wprowadzono?
  • Odpowiedz
znam, ale po co mi ona?


@Deska_o0: No to słabo ją znasz, skoro oburzyłeś się na moje użycie słowa „można". Zresztą nawet nie trzeba jej znać, wystarczy posługiwać się językiem polskim i rozumieć zadany tekst.

bo ty tak piszesz, bez jakiegokolwiek argumentu za, przekonałeś mnie, inaczej wrócimy do epoki kamienia łupanego xD


@Deska_o0: Braki w szacunku dla prawa opartego na ochronie praw jednostki powodują rozprężenie w poszanowaniu przyjętych zasad, zwiększa
  • Odpowiedz
Naucz się odróżniać sprzeniewierzanie się przepisom prawa od ich zmiany. XD


@vrim: skoro jakieś prawo zostało uchwalone, w przewidzianym prawie trybem, to jakie to sprzeniewierzanie?
Na jakim wydziale prawa uczą czegoś takiego?

A tak w ogóle, druga poprawka do konstytucji USA, to już sprzeniewierzanie się, czy zmiana przepisów prawa?( ͡° ͜ʖ ͡°)

pocieszny jesteś xD
  • Odpowiedz
No to słabo ją znasz, skoro oburzyłeś się na moje użycie słowa „można"


@vrim: przeczytaj jeszcze raz co napisałeś xD

Zresztą nawet nie trzeba jej znać, wystarczy posługiwać się językiem polskim i rozumieć zadany tekst.


@vrim: zatem skończ z używaniem słów których znaczenia nie rozumiesz bo pogrążasz się coraz bardziej, a zarzucanie tego mi nie dość że jest żałosne to pokazuje jak wielkim hipokrytą jesteś

Braki w szacunku dla prawa
  • Odpowiedz
Nie wiem po co się tak spinacie o te Korwiny-świny. Oni nie chcą rządzić, nawet nie chcą mieć znaczącej siły w Sejmie. Im wystarczy 3% w wyborach i subwencje. Dlatego skupiają wokół siebie radykalne mniejszości. Dla mnie to już wygląda na kampanię wyborczą w najtańszym wydaniu poprzez negatywny PR. Nie muszą wydawać kokosów na reklamę skoro tak ciągle komentujecie jakie to z nich zwyrodnialce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes:

do rozmów


#!$%@?, sami ze sobą do rozmów siądą po upadku i śmierci Zełeńskiego? Przecież tam od razu będzie prorosyjska administracja i pseudoreferenda.

Bosak z gwoździem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@vrim Podawanie DANYCH Z DUPY nie spowoduje, że twoja retoryka zabrzmi wiarygodniej. Wręcz przeciwnie, ośmieszysz się w oczach innych.
  • Odpowiedz
pocieszny jesteś xD


@yourfatherdrunk: Lepiej być pociesznym niż analfabetą funkcjonalnym jak ty.

zarzucanie tego mi nie dość że jest żałosne to pokazuje jak wielkim hipokrytą jesteś


@Deska_o0: Masz problem ze zrozumieniem powiązania między słowami „można" i „dopuszczalny", a nie wolno Ci tego wytknąć bez bycia żałosnym, o Ekscelencjo. XD

dlatego należy to piętnować, nagłaśniać i mieć nadzieję że rozliczy to wolna prokuratura która jest pełna ludzi karanych za wykonywanie swojej
  • Odpowiedz
Masz problem ze zrozumieniem powiązania między słowami „można" i „dopuszczalny", a nie wolno Ci tego wytknąć bez bycia żałosnym, o Ekscelencjo. XD


@vrim: masz problem z pomyłką tych dwóch słów i waleniem fikołków żeby to usprawiedliwić nie zważając na fakty, zwłaszcza że obydwu użyłeś błędnie

Miłościwie panująca nam władza jest z łaski wyborców


@vrim: tak, cham poczuł się doceniony i jest taki a nie inny rząd

wykorzystując jako usprawiedliwienie ichniejszego
  • Odpowiedz
: Lepiej być pociesznym niż analfabetą funkcjonalnym jak ty.


@vrim: bociku, odpowiedz na jakiś argument. Bo wszyscy widzą, jak cię to przerasta, kiedy trzeba coś więcej zrobić niż hasełko rzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: zawsze mnie zastanawiało, kto głosuje na takiego Bosaka. Typ z wykształceniem średnim, jego żona to jakaś fanatyczka religijna z ordo szuris. W sumie to gość chyba nawet nigdy nie pracował zawodowo, nie ma fachu w ręku. Zero pojecia o finansach czy ekonomii a w zyciu kieruje się chłopskim rozumem.
  • Odpowiedz
@Kempes: Wow, kolejny geopolityk, znawca wojskowości. Szkoda gadać.

Kijów to bardzo duże miasto, położone po dwóch stronach dość szerokiej rzeki. Gdyby Rosja zgromadziła wszystkie wysłane na Ukrainę siły to może, może by mieli jakąkolwiek szansę zdobycia Kijowa. Obecnie te ich 200 tysięcy wojska prowadzi działania praktycznie na 7 frontach, więc bez użycia taktycznej broni jądrowej nie mają co marzyć o Kijowie.

Mogą go niszczyć z powietrza, aczkolwiek Kijów ma najsilniejszą obronę
  • Odpowiedz