Wpis z mikrobloga

@pedros92: raportu nie będzie typie, bo nie ma wraku, a jak by był to by znaczyło wypowiedzenie wojny mocarstwu nuklearnemu, bo moglibyśmy mieć już jakieś dowody. Na prawdę szokuje mnie, że ludzie w tak jasnych sytuacjach nie potrafią wyciągać wniosków. Lepiej dalej wierzyć, że kazał lądować w lesie, bo był już znudzony lotem, a Putin przecież by czegoś takiego nie zrobił ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: czlowiek mysli, ze przecietny wyborca pisu nie potrafi w komputer, a dnie spedza na piciu i biciu zony ale widac, ze i malpe da sie nauczyc klikac w klawiature :) Zawsze Cie zaskocza Ci przebrzydli podludzie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@wuwuwrerer: to za te 22 miliony nawet raportu nie będzie, bo nie ma wraku? Śmieszny jesteś. Też kiedyś myślałem o zamachu, ale potem zobaczyłem bylejakosc pisu. Zresztą już wcześniej w Tbilisi Kaczyński mógłby mieć wypadek, ale pilot go nie posłuchał za co później został odznaczony, a co skrytykował Gosiewski, który pozniej zginal razem z Kaczyńskim. Chichot losu. Mnie szokuje z kolei, że dalej są debile wierzące w zamach. Kolejny przykład i
  • Odpowiedz