Wpis z mikrobloga

Czy też macie wrażenie że jakość ubrań w #medicine spadła bardzo mocno? Kupiłem kilka dni temu zestaw 6 t-shirtów, wygladają jak sprane szmaty, kolory są wyblakłe w porównaniu do tego co było na stronie a w dodatku jakość materiału w dotyku wydaje się być mocno "chińska" a mam porównanie do innych starych koszulek z medicine.

#ubrania #modameska #medicine
  • 10
@magiol Jak sprane szmaty to niektóre wyglądają zaraz po zakupie, skusiłem się i kupiłem pare z nadrukami, #!$%@? 2 miesiące i nadaje się na sciere do podłogi, dla porównania mam też tshirt sprzed 5 lat i wyblakł, ale tkanina nie wygląda jak gówno i nie siepie się

Przy czym dalej będę kupować, ale tylko na promkach, bo mi rozmiarowka pasuje xD
@magiol: Uważam dokładnie tak samo. Mam sporo ciuchów, które kupiłem 3 lata temu i dalej w nich śmigam - są super i wyglądają jakby miały max kila tygodni. Natomiast kupiłem zestaw kilku koszulek jakieś dwa miesiące temu i przyszły do mnie koszulki grubości majtek z targu. Dodatkowo jedna koszulka przyszła ewidentnie ubrudzona...
Medicine to straszny syf. Ceny jak z kosmosu a jakość strasznie gówniana, już nie mówiąc o tym, że nawet te ciuchy to nawet za ładne to nie są