Wpis z mikrobloga

@Kirchhoff: nie filmik tylko wcześniej widziałem wpis z podobnym brodatym gościem i dokładnie ten sam tekst który ten typ tutaj opowiada. Tylko w formie instagrama czy czegoś że foto gościa i poniżej tekst.
Od tego bombardowania zgrupowania zagraniczniaków przy naszej granicy latają podobne komentarze i teksty. Wyżej masz wrzucony z reddita. Ale generalnie powtarzają się zdania, sformułowania etc.
@Kirchhoff: Nawet jeżeli sytuacja z uzbrojeniem jest taka tragiczna? Mają im dać dzidy laserowe i piloty do Bayraktarów i wrzucić amatorów-ochotników do jakichś elitarnych jednostek?

Jeżeli idzie o aż tak okropne traktowanie to nie wiem, z rezerwą bym podchodził do tego filmu. Nie dlatego, że jestem zapatrzony ślepo w dobroć Ukraińców, tylko dlatego że ruskie z pewnością nie odpuściły wojny informacyjnej. Wpływ w mediach zachodnich mają zerowy, ale trolli u nich
@thewickerman88: No ja podejrzewam ze swojej strony, że to element ruskiej propagandy w necie. Z pewnością los ochotnika na Ukrainie nie jest złoty, ale dlaczego zresztą niby mają go tam traktować jako królewicza? Brutalna prawda jest taka, że to oczywiste że będą starali się swoich żołnierzy oszczędzić. W dzisiejszych czasach nieprzeszkoleni ochotnicy na polu walki to w zasadzie tylko na partyzantkę i mięso armatnie się nadają, jeden przyciągnie ogień, drugi mołotowem