Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: Ja od zawsze za granica, ale chciałem spróbować w Polsce i widziałem co tam się dzieje.
Jakby mi dali takie luźne warunki pracy w Wrocławiu za głupie 5k pln to przecież nigdzie bym nie jeździł za praca
@Darknes17: Ja mialem pomiędzy 4-5k ale przyszedł COVID i robienie za 3k było mi dane a pod koniec pracy tam kilka razy było nawet 2800. Ale pomijając zarobki to warunki pracy czy stan różnych maszyn czy nawet ich ilość. Bez porównania.
@pagenafein: Nie powiem ci za dużo gdyż łatwo będzie można mnie namierzyć ale jeśli pytasz bo chcesz spróbować to moge podesłać oficjalny poradnik z oficjalnego kanału
+naucz się jakiś słów po szwedzku przed wyjazdem. Nawet nie wierz jak ludzie miło reagują jak będąc w kraju kilka godzin możesz powiedzieć więcej niż poniektórzy po 5 latach
Rustyyyy - @pagenafein: Nie powiem ci za dużo gdyż łatwo będzie można mnie namierzyć ...
@pagenafein: Kraj o małym zaludnieniu poza 3 głównymi miastami na południu, same małe wioski i hmm coś wielkości miast wojewódzkich Jak bym napisał nazwę firmy w której pracuje to wiedząc jaki wykonuje zawód spokojnie ty lub ktoś inny mogł by mnie namierzyć. A nie chce pisać o takich rzeczach w internecie.
@Rustyyyy: To moze inaczej: jak znaleźć pracę w Szwecji jako spawacz? pomijając kwestie językowe. Czy wymagają doświadczenia w tym zawodzie? Znalazłeś pracę w Polsce i wystarczyło tylko wyjechać? Wynajmujesz pokój czy mieszkanie? Jak z posiadaniem i kosztami samochodu?
@Uchodzca_Z_Polski: Auto mam swoje ale jak się rozleci to można się dogadać i dostać służbowe. Jak chodzi o CV to zależy od konkurencji może starczyć dwa lata a może być problem z pięcioma. Ale ale najważniejsze są umiejętności jak coś spolaczysz to będziesz poprawiał. I tak raczej agencje w sensie sporo ludzi korzysta z agencji zresztą widzę ze wyżej podlinkowałem odpowiedni film