Wpis z mikrobloga

@Nxtp

Mireczku, też myślałem o jakiejś hulajnodze na dojazdy do pracy, jak Ci się sprawuje?

Wybrałeś ze względu na cenę? Czy jakieś poszukiwania były na ten temat?
  • Odpowiedz
@PanDanda: Nie wiem dopiero kupiłem w poniedziałek będzie sprawdzenie w praktyce, dzisiaj po bułki już śmignąłem wyglada temat spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukałem czegoś taniego na próbę (żeby nie pchać się odrazu w jakieś xiaomi pro za 2k) czy w ogóle taki motyw się sprawdzi bo naprawdę szkoda mi furę ganiać na dojazd 10-15 minut. Wydaje się że jak jeszcze cieplej będzie to sztos opcja -
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Mordo ja potrafiłem odpalać furę na dojazdy 2km na lekcje śpiewu albo do Lidla xD ale tak ogólnie to biegam regularnie i nie chce się dobijać jeszcze rowerem bo ćwiczę przed półmaratonem
  • Odpowiedz
@Nxtp: Z lidla to Cię rozgrzeszę bo sam mam 10minut do biedronki, a jadę, bo mi się zakupów nie chce dźwigać xD ale do pracy 5km, i nie na rowerku, to grzech. Tym bardziej jak biegasz. Sam biegam, i był nie odpuścił takiej okazji xD
  • Odpowiedz
@Nxtp: ja idealnie przed covidem sobie kupiłem hulajke bo mam 8km i to ścieżka rowerową do biura. Raz byłem podpisać papiery xd. Ale do paczkomatu czy biedry spoko jest podjechać.
  • Odpowiedz
@PanDanda: 70km zrobione, elegancko, będę dokupował baterie rozszerzającą zasięg do 45 km (700zł na allegro teraz od oficjalnego dystrybutora), jak paczę na cenę pb95 to mnie krew zalewa (°° Koszty ładowania tego ustrostwa można zaniechać bo to rząd 1,2-1,5zł/100km. Amortyzacja słaba w tym modelu ale do zaakceptowania jak nie jeździsz po wertepach. Do roboty 20 minut.

A jazda furą zostanie z
  • Odpowiedz