Wpis z mikrobloga

@Par-excellence hahaha ale analiza. Ludzie Citi są nazywani sziti czyli gownani w 25 sezonie i pokazani jako idioci. Dlaczego miałbym mieć kompleksy? U nas media pokroju Agory stawiają takich za wzór. Dlatego ja mam dom 19 km od centrum największego miasta w Polsce z podwórkiem i źle wspominam mieszkanie w Warszawie na studiach i później gdy jeszcze chodniki były obsrane i na Powiślu i na Mokotowie i na Saskiej Kępie(najbardziej) by nie
ToxycznyKarol - @Par-excellence hahaha ale analiza. Ludzie Citi są nazywani sziti czy...

źródło: comment_1647791902FU2oZC5wnH8o3tJIDkqniq.jpg

Pobierz
@Kokos a ja ze wsi. Kury krowy Tesle jachty, żaglówki hondy, tohatsu, karchery, kostki, trawniki, nawozy iglaki, trawniki, hamaki , tarasy, przybudówki, garaże, warsztaty, piwnice, piece, pompy, klimy. Pieprzony Józefów. I ten sąsiad Grzegorz Markowski warczy mi mustangiem pod domem jak wyjeżdża nawet jak włączy softlimiter. Wszędzie sosny i kolki....jedyne co fajne to rzeka świder. Najlepiej było w bloku z wielkiej płyty na Witolinie ;) miałem blisko do silverscren i tk max.
@Par-excellence ps. Napisz prawdę jak jak..nie bój się..byłeś w gimnazjum? Byłeś. Wiem to czuje to. Jesteście inni. W 6 klasie poczuliście że jesteście dorośli..najgorsza.reforma.edukacji ever. Wyczuwam was na kilometr. Podejrzewam że nie masz nawet 30 lat..wiesz że Szymon Hołownia, na marginesie mój sąsiad jest fanem SP. I wielokrotnie nazywał go biblijna. Ja oglądałem odcinki SP na VHS , typu Cartmana get anal probe, chief is back, sukubus, Indianie jangapa? Mówi Ci to