Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: jak pokonasz wszystkich 3 to dostaniesz talizman do udzwigu lepszy niz ten od nepheli i ten do znalezienia na plaskowyzu

tylko oni sie chyba resetuja jak umrzesz a trzeba do nich biec przez 2 olbrzymow wiec jak 1 cie rozklada to raczej wroc pozniej :P

Chociaz tez generuja sie z jakiejs puli npc wiec zawsze mozesz liczyc ze trafisz na 3 ktorzy ci w miare odpowiadaja :P
  • Odpowiedz
@3mortis a czy później w grze tam się jeszcze wraca? Przyznam, że trochę się zawiodłem jak po tym wszystkim dostałem tylko talizman.. liczyłem na tą jakąś arenę czy bossa bo widziałem, że coś w tym wielkim słoju siedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dragvandil: Nie pokonałem wszystkich więc nie mam pewności, ale wydaje mi się, że tam nic nie ma - mimo iż miejsce wygląda na jakąś zamkniętą arenę, do której trzeba "zasłużyć" na dostęp.
Ja sprawdzałem na interaktywnej mapie na wiki i tam nic nie ma.

PS. Jest jeszcze opcja, że mapa jest niekompletna i coś faktycznie tam jest/będzie.
krry - @dragvandil: Nie pokonałem wszystkich więc nie mam pewności, ale wydaje mi się...

źródło: comment_1647770885rgJsjUAg3cO7Nj0DOSEGMa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
liczyłem na tą jakąś arenę czy bossa bo widziałem, że coś w tym wielkim słoju siedzi


@dragvandil:

Jest jeszcze opcja, że mapa jest niekompletna i coś faktycznie tam jest/będzie.


@krry:

Takich aren jest wiecej, np na wschod od zamku godricka. Wyglada na to ze sa niedostepne, ale modderzy itp jakos ogarneli co jest w srodku i okazalo sie ze faktycznie jakies mapy pseudo aren itp na pewnie wycieta zawartosc albo
  • Odpowiedz
@krry: hmm to póki co szkoda, bo aż dziwne, że taka spora struktura nie ma większej funkcji. Z perspektywy mapy wygląda identycznie jak ta w Limgrave, ale tam też pustka. Zobaczymy, oby coś dodali
  • Odpowiedz
@dragvandil: Wydaje mi sie ze zbyt duzo tam jest gotowej zawartosci, albo sie nie wyrobili na glowna gre albo celowo wycielo cos zeby bylo w dlc. Patrzac jak w ostatnim patchu potrafili dodac NPC to nie dziwie sie ze mogli olac jakies poboczne areny itp
3mortis - @dragvandil: Wydaje mi sie ze zbyt duzo tam jest gotowej zawartosci, albo s...
  • Odpowiedz
  • 2
@GraveDigger dostaniesz bardzo dobry medalion. A typów nawet nie trzeba pokonać z prawej strony jest drzewo nad przepaścią wskocz na nie i czekaj aż sami spadną.
  • Odpowiedz