Wpis z mikrobloga

Tak chcialem tylko zrobić małe #chwalesie mieszy tymi wszystkimi smutami o wojnie( ͡° ͜ʖ ͡°) Córka lvl 5.5 woli oglądać ze mną National Geographic Wild i filmy o zwierzętach niż bajki( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem czy to dobrze dla niej ale strasznie ja to interesuje i zadaje dużo pytań o zwierzęta i jej wiedza na ten temat jest chyba wieksza niz moja gdy kończyłem klasy 1-3( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaz wtedy takiego dostępu do wiedzy nie było i musialem matke do biblioteki targac po ksiazki przyrodnicze( ͡° ͜ʖ ͡°) Mloda chce zostac weterynarzem, oby jej sie udało. #ojcostwo #zonabijealewolnobiega
  • 12
Mloda chce zostac weterynarzem,


@adam-photolive: po drodze jeszcze jej sie to milion razy zmieni :)
Ale calkiem spoko-lepiej zwierzaki ogladac niz jakies bezsensowne bajki.
Chrzesniak lubil ogladac jakistam (nie pamietam jak sie nazywa) serial o malych zwierzakach. Chyba na apple tv czy czyms innym takim. Ale to tylko po ang za to z napisami. Jakosc rewelacyjna. No i dzieki temu podszkolil se czytanie.
W zeszlym roku poszedl do 1 klasy a
jej wiedza na ten temat jest chyba wieksza niz moja gdy kończyłem klasy 1-3( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adam-photolive: gdy ty byłeś w 1-3 to jedyna i do tego ograniczona wiedza pochodziła z PRL-owskich, komuszych podręczników

puść jej coś o kotkach, wężach albo drapieżnikach morskich (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-photolive: a najlepsze jest to, że razem spędzacie ten czas na wspólnym hobby :) BTW jeśli lubici gry to fajna jest seria "czy wiesz który zwierz"- jak wymiata z wiedzą to może jej się spodobać :)