Wpis z mikrobloga

@Neroxovaty: ale czy w Chorzowie? Bo ja też na wielu byłem w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i nigdy, ale gdzieś mi minęło, że w Chorzowie na reprezentacji sprawdzali..
  • Odpowiedz
@p__m: Nie ma czegoś takiego ze akurat tam sprawdzają to zależy od człowieka może akurat komuś się taki trafił , we wrocku miałem podobna sytuacje powiedziałem ze kupiłem bilet przez pośrednika babka powiedziała Aha i kazała iść dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neroxovaty: no tłumaczę Ci, że mignęło mi w necie, że na meczach reprezentacji w Chorzowie tego pilnują. Dlaczego niby nie ma? Inna firma odpowiedzialna za obsługę stadionu to mogą podchodzić bardziej rygorystycznie, to że na Narodowym olewają kontrolę to wiem.
  • Odpowiedz
@p__m: Chłopie wiesz jakie są tłumy przed wejściem na tak duży stadion (Warszawa, Chorzów) przed meczem reprezentacji Polski? Nikt nie ma czasu weryfikować biletów.
  • Odpowiedz
@mirage50: wiem, bo byłem kilkanaście razy na meczach repry i kilkadziesiąt na klubowych, ale nie chcę mieć sytuacji, że weźmiemy kumpla na bilet laski, która nie może jechać i go nie wpuszczą. Nie obawiałbym się tego, gdyby ktoś nie napisał na fejsie, że na ostatnim meczu repry w Chorzowie weryfikowali tożsamość z biletem i chcę to info potwierdzić.
  • Odpowiedz
@Benny_Lava: nie, ale organizacja mega słaba. 7 bramek wejściowych, był chyba błąd na wydruku i wszystkich kierowało na 1, brak info, że można wchodzić pozostałymi, w efekcie weszliśmy po hymnie i musieliśmy jeszcze cały stadion obejść, gdzie z bramki nr 7 byłoby dla nas szybciej. Przeszukiwanie ludzi przed bramkami to kiepski pomysł, powinno być za, czytniki skanujące bilety działają mega wolno.
  • Odpowiedz