Wpis z mikrobloga

Plusujesz=szkalujesz człowieka, który chce wciągnąć Polskę do wojny, pomimo tego, że przez 7 lat rządów do żadnej wojny Polski nie przygotował, a polska obrona przeciwlotnicza niemalże nie istnieje. Gdy ruskie rakiety będą spadały na nasze domy on będzie siedział bezpiecznie w bunkrze zdziwiony, że tak się skończyła jego "misja pokojowa".

#wojna #rosja #ukraina #polska #bekazpisu #polityka
Pobierz n.....m - Plusujesz=szkalujesz człowieka, który chce wciągnąć Polskę do wojny, pomimo...
źródło: comment_1647872561bwUCLgcs38NZI91L2pmDBc.jpg
  • 33
@niekibicujepilkarzom: bać się, a unikać konfliktu to są dwie odmienne kwestie. Francja powiedziała że również ma broń atomową w odpowiedzi do Rosji, USA wraz z NATO odpowiedzieli że każdy centymetr będzie broniony pełną siłą, gdzie Ty widzisz strach oprócz tego strachu w swojej głowie?

Czy dostarczanie broni, zabijanie Państwa ekonomicznie to strach?

Dlaczego Ty uważasz że Putin potrzebuje jakiegokolwiek powodu do ataku jakiegokolwiek Państwa?

Dalej nie odpowiedziałeś dlaczego wspierasz propagandę Putina.
@niekibicujepilkarzom: wypraszam sobie ze nie istnieje( ͡° ͜ʖ ͡°) ja byłem w NATOwskiej jednostce przeciwlotniczej i potrafię obsluzyć zestawy przeciwlotnicze OSA z ruskimi rakietami 9M33M2 więc ktoś jednak stanie w obronie naszego wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że mnie zaraz odjebią ale mam zamiar walczyć do konca( ͡° ͜ʖ ͡°)