Wpis z mikrobloga

@boria_oddaj_bulku: raczej chodzi o to ze miedzy 1 a 2 zdjeciem opa jest spora roznica w mimice na 1 wyglada jak dziecko na 2 już ok temu zaczyna sie zastanawiać czy nie ma po prostu różnicy w latach miedzy tymi zdjęciami
  • Odpowiedz
Z tego co widzę to ty aktywnie uczestniczysz w dyskusjach pod zdjęciami kobiet na wykopie.


@juniordev: no to prawdziwy dramat, że podobają mi się kobiety inne niż moja żona. Zresztą co ci do tego przegrywie? Białorycerzyć w obronie jakiegoś jpeg'a to już jakiś wyższy stopień przegrywania życia. ()
  • Odpowiedz
@SlimKirby: Najpierw atakujesz mnie, że kobiety to widziałem jedynie na zdjęciach. Wytykam Ci, że wg. historii na twoim profilu to ty ślinisz się pod takimi zdjęciami. W odpowiedzi pytasz co mi do tego? Jebnięty jakiś jesteś?
Nie białorycerze w obronie jpega. Ja atakuje was, buraków o pedofilskich ciągotach. Może warto udać się do specjalisty w tej sprawie zanim nie popełniłeś jeszcze żadnego przestępstwa? Bo ewidentnie sposób w jaki bronisz swojego upodobania
  • Odpowiedz
@juniordev: typie ogarnij sie laska od razu widac ze wyglada na 20 lat xD

A nawet jakby wygladala na legalne 15 to co z tego, nawet efebofilia nie jest zaburzeniem a ty cos o pedofili #!$%@? xD juz nie wiem czy troll czy co to ma byc za wysryw.
  • Odpowiedz
Najpierw atakujesz mnie, że kobiety to widziałem jedynie na zdjęciach. Wytykam Ci, że wg. historii na twoim profilu to ty ślinisz się pod takimi zdjęciami.


@juniordev: widzę, że twoje kalectwo jest wielowymiarowe. Czy to stoi w jakiejkolwiek logicznej sprzeczności z tym co napisałem? W moim wypadku jedno nie wyklucza drugiego, a w twoim widać, że coś z tobą nie tak. Normalny facet nie stanąłby w obronie jpeg'a jakiegoś rosyjskiego internetowego *urwiska.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.