Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
90 298 + 31 + 6 = 90 335

Wczoraj pierwszy raz dłuższa dla mnie trasa po zimie i to na nowym rowerze. Wcześniej miałam za duży na siebie rower i jeździło mi się ciężko. A wczoraj bez większego wysiłku jechałam dość szybko, jak na mnie.
Nogi i tak odpadły, ale było warto. Pogoda była super, a ścieżki przejezdne.

#rowerowyrownik #gdansk #gdynia

Skrypt | Statystyki
Pobierz Auth - 90 298 + 31 + 6 = 90 335

Wczoraj pierwszy raz dłuższa dla mnie trasa po zimie...
źródło: comment_1648019380oP5mbBPY1QaxR2LdIoaIbC.jpg
  • 29
@Auth: Pas nadmorski tak bardzo kusi by po nim pojezdzic, ale zeby wydostac sie rowerem z moreny to albo na poczatku podjazd, albo na koniec, gdy juz sil brakuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mikkeboss: Zawsze można trochę oszukać i podjechać czymś bliżej np. do Wrzeszcza. Pojeździć i znowu oszukać :P
Wiem o czym mówisz, ja na szczęście stacjonuję we Wrzeszczu.
Nie wiem, w którym miejscu Moreny mieszkasz, ale Kartuska jest całkiem spoko, żeby nią zjechać i wjechać. Dalej, ale lepiej niż przez Jaśkową Dolinę jeśli chodzi o podjazd.
@Auth blisko galerii morena, wiec kartuska to jedyna opcja na dosyc plaski powrot. Ostatnio jak robile petle potokowa, wykletych, grunwaldzka, kartuska to garmin pokazal mi, ze teraz 4dni odpoczynku na podstawie wynikow tetna :D wszystko przez podjazd wiaduktem na rakoczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to poczatek sezonu, oby do lata bylo lepiej.
wszystko przez podjazd wiaduktem na rakoczego


@mikkeboss: Rakoczego to lajcik, gorzej jest na Potokowej przy PKMce, ale i tak nie ma tragedii, najniższe przełożenie i jazda. Póki co dla mnie hardkor "na raz" to Myśliwska przy kościele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bizancjo: no rakoczego jeszcze idzie podjechac, a potokowa ma chyba 1% mniej nachylenia niz mysliwska przy kosciele, a jest dluzsza. Ja bym chyba wolal juz o ten jeden procent wiecej, ale znacznie krocej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zkropkao_Na: już kupiłam crossa. Na szosie nie czuła bym się bezpiecznie plus jeżdżę trochę po lasach.

A z górek to Wielkopolska w Gdyni jest niezła