Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#revolut #asos #ruble
XD Robiłem zwrot na asos, płatność była w rublach, chyba dzień przed wycofaniem ich jako możliwa waluta na asosie. Przyjęli mi zwrot, mieli 10 dni na oddanie środków, mija 11 więc do nich napisałem a tu takie jajca. Charge back na revolucie zalatwi sprawę? Czy pisać do nich o oddanie w innej walucie? Mają się do tego jakieś prawa konsumenta czy nie?
4500 - #revolut #asos #ruble
XD Robiłem zwrot na asos, płatność była w rublach, chyba...

źródło: comment_1648153943oTEPHEXbuqtMeMEFsAU1CE.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaqbik7: @Hawaii37:
Najpierw pisałem do asos tutaj ale nic się nie dowiedziałem, tylko że nie możliwy jest zwrot w tej ani w innej walucie.
Potem złożyłem wniosek o chargeback na aplikacji revoluta po wejściu w transakcję, ewentualnie można to zrobić tutaj i opisać całą sytuację, wysłać im całą korespondencję z asosem, to, że deklarują sie na oddanie kasy w 10 dni po otrzymaniu na emaila potwierdzenia otrzymania zwrotu zamówienia i
4500 - @jaqbik7: @Hawaii37:
Najpierw pisałem do asos tutaj ale nic się nie dowiedział...

źródło: comment_1648484384skRIf6DMcMOAapzQUTLs9s.jpg

Pobierz
@jaqbik7 wpisz w google chat ASOS, a potem pisz na tym czacie z botem coś w stylu "connect me with assistant" do skutku, aż się połączy, wtedy możesz z nimi pisać live po angielsku, ale z góry mówię, że pisałem do nich w tej sprawie i na razie mają wstrzymane wszystkie transakcje robione w rublach - nie robią zwrotów, nie wysyłają przedmiotów itp...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luki201: były kiedyś dostępne jako waluta do płacenia i ceny w rublach były niższe, a zaczęły sie problemy jak weszły te sankcje wszystkie na rosje