Wpis z mikrobloga

Wchodząc do biura gdzie jest jedna kobieta i 3 facetów mam podać rękę tylko facetom, podać wszystkim rękę czy nikomu nie podawać tylko "witam dzień dobry"?
#przegryw
  • 16
via Android
  • 0
@Karp666 kiedyś podawałem rękę gostkom jak tej kobiety nie było jeszcze, potem był covid i przestaliśmy sobie podawać i tylko witam cześć było. Teraz koniec covida oni widzę sobie podają nawzajem ale pojawiła się ta kobieta i pojawił się error w mojej bani
@Nys3k: A jak z nią witają się oni?
Opcją jest przychodzić do roboty jako pierwszy, wtedy to oni witają się z Tobą, a nie Ty z nimi.

A jak chcesz coś odwalić, to na 1 kwietnia podejdź do babki i się przywitaj jak z ciocią - trzy całusy w policzki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@smiech2 nie widziałem jeszcze bo ja tam z nimi nie robię, tylko czasem wchodzę raz na kilka dni. Dobra nie podaje nikomu ręki i tyle xd
@Nys3k: Generalnie jesli nie jest jakąś starszą panią i nie ma dużo wyzszego stanowiska, to olać savoir-vivre, jak wchodzisz, to podawaj rękę wszystkim. Chyba, ze ona z jakiegos powodu mlze tego nie chcieć - żeby to wybadać, przyjdź kiedyś jako pierwszy i obserwuj, jak witają się z nią inni i jak ona sama się z tobą przywita.