Wpis z mikrobloga

poskładałem całą maszynę, ale nie wsadziłem w jeden z pierwszych elementów t-locków, do których przykręca się dwa ostatnie. Straciłem motywację i usiadłem pospamować.
Można bez konsekwencji wyzwać od debili.
#gownowpis z #utrzymanieruchu
  • 9
@ciasteczkowy_otwur: pn-pt 8-16, chyba że coś się grubiej #!$%@?, to zostaję, albo przyjeżdżam.

3 zmianówka i 4 brygadówka, to w zasadzie to samo. Żeby obsłużyć 3 zmiany potrzebne są 4 brygady. Trzy tyrają, jedna odpoczywa. :-)
Fabryka w której pracuję nie pracuje 24/7, tylko dwie zmiany pn-pt.

Skąd pytanie?
@ciasteczkowy_otwur: w UR jest bardzo różnie. W zależności od profilu firmy. Takie które mają produkcję 24/7 mają i zmianowych inżynierów. Często pracujących wiele lat elektryków, za marne pieniądze. Więc trafienie do DURu gdzie chcą płacić, nie jest łatwe. Sam od dawna szukałem takiej pracy. No i trzeba się obronić. Trochę elektroniki, automatyka, sterowania, mechanika, dużo logicznego myślenia. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystko wiedział, ale mirko zawsze w pogotowiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bbr555: przecież są awaryjnie te obracane T-nakretki... Albo bierzesz i frezujesz w neutralnym miejscu profil by zrobić okno do wkładania w rowek
@hrumque: Jedne wsadzisz, innych nie wsadzisz, zależnie z którego systemu. Z copala nie wsadzisz, z itema wsadzisz od czoła. Osobiście nawet wolę te wkładane od boku, bo raz że nie wypadają, a dwa że łatwiej trafić śrubą, bo siedzą w szynie bardziej stabilnie.

Albo bierzesz i frezujesz w neutralnym miejscu profil by zrobić okno do wkładania w rowek


#!$%@?ć dremelem w amelinium nad zasilaczem, albo płytą sterującą do serwa, to nie