Wpis z mikrobloga

#wyznaniezdupy #zalesie ##!$%@? #budowlanka #remonty #grykomputerowe

Czy ten świat #!$%@?ło do reszty? Chciałem zrobić mały remoncik w domu i padłem na kolana jak usłyszałem, że stolarz za zrobienie kawałka garderoby i dwóch szafek w łódzkim woła prawie 80 tys. PLN. Ja #!$%@?ę. Serio? Jedna robótka i 3 miesiące biby? Co za #!$%@? czasy? Albo #!$%@? chciałem sobie w pasjansa pograć, tak zwykłego, niewymagającego pasjansa na telefonie który od zawsze był za darmo w Windowsie... ściągam jedną sztukę - reklama co rozgrywka, usunięcie reklam uwaga... ABONAMENT 99 zł na rok albo 10 zł na miesiąc. Ja #!$%@?ę. Ściągam drugiego, trzeciego, czwartego - wszystkie identyczne i identyczne opłaty. Dałbym nawet 20 zł za usunięcie reklam jednorazowo, ale #!$%@? płacić 99 zł za abonament na głupią, karcianą gierkę? #!$%@? za netflixa płacę 35 zł i mam tysiące filmów i seriali na 5 urządzeniach. Ludzie #!$%@?ło was wszystkich?

Zdjęcie niepowiązane.
nadmuchane_jaja - #wyznaniezdupy #zalesie ##!$%@? #budowlanka #remonty #grykomputerow...

źródło: comment_1648461700ksHGrK4EF1mbuOLghqKH1i.jpg

Pobierz
  • 4
@nadmuchane_jaja: Jak chodzi o gry to niestety, ale to jest ogromna patologia. Natomiast istnieje pasjans online xD
A w tą cenę od stolarza nie chce mi się wierzyć. Albo Ci tak powiedział, bo nie chce mu się tego robić, albo to jakiś znany artysta xD
@nadmuchane_jaja czasy są #!$%@? jakieś. W 2019 za malowanie dachu(blacha) zaplacilem 5,8k, kilka tygodni temu chciałem profilaktycznie pomalować (blacha w dobrym stanie) dach przed montażem fotowol to mi kilka firm w moim regionie krzyknęło 30-35k. #!$%@?....
Oczywiście nie pomalowałem