Wpis z mikrobloga

Siemanko Murki :) Niestety mój Mudmaster GWG1000 przestał się synchronizować z zegarem atomowym, gdzie wcześniej nie było problemu. Ostatnie synchro mam z 19 lutego. Czy ma ktoś pomysł co może być nie tak? Nie wyświetla mi nawet mocy sygnału, a jedynie ERR. #casio #zegarki
  • 15
@miiihau: U mnie na osiedlu też w cholerę różnej elektroniki, ale jeszcze miesiąc temu elegancko codziennie o 2:02 było synchro, a zegarek ciągle w tym samym miejscu leży w nocy :)
@miiihau: @Del: Znalazłem rozwiązanie ( ͡ ͜ʖ ͡) Udało mi się zrobić synchronizację z wykorzystaniem aplikacji Radio Watch Sync na androida. Generalnie temat prosty, bo instaluję się to cudo, następnie daje głośność na full i czeka. Położyłem zegarek obok i po około 5 minutach wyskoczyło, że pobrało czas. Niestety dźwięk, który emituje apka jest mało przyjemny, a myślę że jeśli chodzi o zwierzęta, to może
Pobierz Boyzee - @miiihau: @Del: Znalazłem rozwiązanie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Udało mi się zrobić synch...
źródło: comment_1648622594fg5EgdEVloJfRcGPWQLZCq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boyzee: Zaintrygowałeś mnie. Nie znałem tego sposobu. Spróbowałem i faktycznie działa. Nie widzę jedynie opcji, żeby wysłać sygnał z DST, które w tej chwili powinno być włączone. Ale patent niezły.