Wpis z mikrobloga

Cześć, zamówiłem sobie w xkomie prezent na własne urodzinki z ~2 tygodnie temu prawie, klawiaturę "Hyperx Alloy Origins Core red" -https://www.x-kom.pl/p/535191-klawiatura-przewodowa-hyperx-alloy-origins-core-red.html
Dzisiaj Pan z xkomu wysłał mi mail'a, że niestety ale produktu nie ma u nich i nie wiadomo kiedy producent im wgl taki produkt wyśle. Wysłał mi przykładową alternatywę jaką mogą mi zaproponować za tą klawiaturkę, albo możliwość czekania aż producent wyśle im tę klawiaturę. "Alternatywą" jest Logitech G pro Clicky. Klawiatura jest ~80zł droższa niż Hyperx Alloy który zakupiłem. Dodam, że klawiaturę kupiłem na przecenie z 429 na 279, a oni chcą mi w zamian dać tę z logitecha za 499 bez dopłaty, zakładam,że jako rekompensatę. Nie znam się na klawiaturach za bardzo, interesuje mnie klawiatura głównie do gier jak CS, Apex, czy LOL. Myślicie, że to dobry deal i przystać na tę ich "alternatywę", czy jednak ten Hyperx lepszy?
A może sprobować podbajerować i dopłacić jeszcze z paredziesiąt zł i spróbować wyciągnąc z tego "Dealu" Razer Huntsman Mini?
Z góry dzięki za pomoc i opinie

#klawiaturamechaniczna #klawiatura #gaming #pcmasterrace
  • 2