Wpis z mikrobloga

Pewnie zginie to w natłoku wpisów z okazji #mecz #polska #szwecja #reprezentacja ale powiem tak:
1) Fakt, że los zwany #!$%@?ą Putinem zabrał na mecz z Rosją w Rosji, gdzie byłoby nam piekielnie trudno to pierwsza sprzyjająca okoliczność;
2) Ten stempel (wiem że nie stempel ale w sumie chyba za stempel dostał żółtko) Góralskiego na piszczelu xD to bez wątpienia mega korzyść (i bez wątpienia czerwień);
3) Świetne zachowanie Krychy, który wszedł przed Szweda i wywalczył karnego, gdzie wcześnie mecz był mega wyrównany (graliśmy spoko ale lepsi nie byliśmy), karnego który po prostu ustawił ten mecz, choć oczywiście trzeba go było jeszcze strzelić.
Którakolwiek z tych rzeczy gdyby nie miała miejsca, to pewnie byłoby bardzo ciężko znaleźć się na mundialu w Katarze ale...

TO NIE MA #!$%@? ŻADNEGO ZNACZENIA

Bo te okoliczności trzeba umieć wykorzystywać. I brawa dla naszych reprezentantów za to. Zagrali dzisiaj praktycznie bez żadnego babola, z zaangażowaniem ale i niezłą jakością, szczególnie jeśli chodzi o akcje, celne bardzo dobre strzały na bramkę (bez tego przecież nie ma bramek). I brawa dla trenera, który okazał się uczyć na błędach, gdzie jego głównym błędem z Legii było uparte trzymanie się #!$%@? ustawienia z trójką i wahadłowymi, kiedy już nie miał do tego piłkarzy. Nasza repra też nie ma piłkarzy to takiego grania. Więc super, że wyszliśmy czwórką w obronie.

Jeszcze raz brawo!! Tego nam wszystkim było trzeba w tym #!$%@? okresie.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pies_ogrodnika:

karnego który po prostu ustawił ten mecz


po tym karnym graliśmy totalną padake i tylko jakimś cudem nie wyrównali. Nagle gol z dupy i Zieliński został bohaterem, który grał totalne dno xd Nie no kocham ten naród, teraz euoforia i wielki mecz, ale na mundialu zagramy to samo tylko Szczęsny nie będzie mvp i będzie wielki płacz.
@GigaCzad: może była ciut lepsza ale mecz był na remis
@eleganckichlopak: to ja się o tyle nie zgodzę, bo to wszystko dobre co wydarzyło się po golu dla nas, ta druga bramka po błędzie, kolejne sytuacje, to wszystko był efekt tego że Szwedzi musieli się przemodelować, żeby nie przegrać, i to im nie wychodziło. A my mieliśmy kontry, potrafiliśmy też momentami przycisnąć. A na mundialu może i dostaniemy w mordę
@eleganckichlopak: jeśli to była padaka, to co to były za mecze z Wujem na kole gdzie było 0 celnych strzałów, a 2 w ogóle jakieś flaki zza połowy? Szwedzi dominowali, ale co raz mieliśmy całkiem fajne akcje, a po 2 golu to oni leżeli na deskach jak ich bramkarz 3 razy musiał bronić raz po razie.
(i bez wątpienia czerwień)


@pies_ogrodnika: z tej powtórki co była w transmisji to był bardziej stempel, bo czubkiem buta go skrobnął po piszczelu a stanął na stopie, ale czerwo w tym miejscu boiska za to raczej mało który sędzia by dał, choć to prawda że nikt by się nie przyczepił
@JustKebab: Prześmiewczy ton uważam zupełnie nie na miejscu. Co to znaczy normalnie prezentować? Bo normalnie to wielu z nich gra z naprawdę niekiepskimi graczami dookoła siebie, często o innym profilu, a przede wszystkim trenując z nimi z tygodnia na tydzień i rozumiejąc się przez to lepiej.
@rzaden_problem: No wiesz co, może masz rację ale ja trochę jestem fanem naszej ekstraklasy i jestem przekonany że u nas byłoby 10/10 karny, szczególnie