Wpis z mikrobloga

@viper90: A ja uważam że Sracz podjął w końcu jakąś słuszną decyzję. Pisałem już to kiedyś, ja nie jestem jego hejterem, tylko widzem, a że mnie #!$%@? nasz baron prawiczkowy to już inna sprawa. Niech lepiej #!$%@? z tej dziury Strzegomiany, gdzie cała jego rodzina to alkoholicy. Każdy przecież tam chla. Rodzina chla, znajomi z wioski ćpają najtańszy syf przesiadując w jakże ekskluzywnym klubie nocnym "U Legwana". DDA to nie są
@OnKujajor91: sluszna decyzja? no nie wiem bo sam gadal ze dzieki streamom ma wygodne zycie i nic mu nie brakuje i ze nie chce w normalnej robocie robic za grosze a jakby zrezygnowal ze streamow to musialby znalezc robote a to juz mu nie jest na reke napewno. a zyc z taka baba jak on ma to nie zycie bo ona chce go w 100% podporzadkowac jakby pieska miala na smyczy
@OnKujajor91: jestem widzem prawie od poczatku i licze na to ze to nie koniec bo mimo wszystko lumpy sa ok a i bystrzak znosny mimo nieraz wyzywania widzow i prawienia swoich teorii i fajny serial stworzyl do ogladania i oby dalej bylo co ogladac