Wpis z mikrobloga

@Kiepeqzy: zależy też czy smarowaleś na twarz z jakimiś ranami po goleniu po pryszczach itd.
Najczęściej skutki uboczne są wtedy kiedy do krwioobiegu się dostaje minox i wtedy są zawroty głowy i bla bla bla
  • Odpowiedz
ale dziwne ze po takiej dawce masz już uboki, na necie niektórzy zaczynali od 2% i potem dopiero 5% bo też mieli uboki, może jesteś jedną z tych osób które z jakiegoś powodu są wrażliwe na ten lek
  • Odpowiedz
@Jakubelek232: Nie doczytałem, dzięki. Ja używam 5% i aż mnie zdziwiło jak po paru minutach zacząłem mieć jakieś mniejsze zawroty głowy. Może to po prostu placebo bo trochę się gdzieś tam obawiałem tego używać.
  • Odpowiedz
@Jakubelek232: Jeżeli będzie to dalej występowało, to będę to stosował tylko przed snem, może będą wolniejsze efekty ale trudno nie będe przecież przekładał paru włosków na twarzy nad normalnym funkcjonowaniem.
  • Odpowiedz
@Kiepeqzy niby tak ale mi by się nie chciało codziennie rano i wieczorem naciągać rękawiczkę:p, wg mnie najlepiej strzykawką bo nie pryska we wszystkie strony i potem ta strzykawką ładnie rozprowadzasz minoxa i wcierasz i ręce czyste i 100% minoxa idzie na twarz i nigdzie nie zostaje i do tego zawsze pewność że nakłada się tyle samo
  • Odpowiedz
@Jakubelek232: A sprawa z dermarolerem jak powinna wyglądać? 0.5 mm mam i gdzieś już wyczytałem, że te 2 razy na tydzień powinny wystarczyć, tylko wtedy mixoa nie uzywać od razu po tak?
  • Odpowiedz
@Kiepeqzy nie wolno odrazu po
Masz tutaj taki plan :
Poniedziałek
Rano 1 ml
Wieczorem 1 ml i po 4h roluj

Wtorek
Rano nie rolujesz i nie używasz minoxa
Wieczor 1 ml

Środa
Rano 1 ml
Wieczor 1 ml

Czwartek
Rano 1 ml
Wieczor 1ml i po 4 h rolujesz

Piątek sobota i niedziela to po prostu Rano 1 ml i wieczorem 1 ml
  • Odpowiedz