Wpis z mikrobloga

@Zordian: Generalnie to kobietom tez mozna przypisać to że rodzi się po to żeby urodzić kolejną kobiete. A co do reszty to w wielu przypadkach prawda - faceci jak się ożenią to są głównym pociągowym wózka z napisem "Dom i rodzina".
  • Odpowiedz
@Zordian: Amen, lepiej bym tego nie ujął.

Myślę, że gdy ilość Inceli w społeczeństwie zacznie przekraczać kilkadziesiąt procent, to wielu z nich nie zadowoli się narzekaniem tylko zwróci się ku technice jaka da im i nie tylko im wolność.
  • Odpowiedz
@Zordian: Sztuczne macice, a nawet syntetyczne jajeczka nie są niemożliwie daleką przyszłością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie zamawiam książkę, masz jeszcze jakieś pozycje jakie uznajesz za godne polecenia? Do darmowej przesyłki muszę wybrać jeszcze kilka książek.
  • Odpowiedz
@Nostrian: A dziękuję za rekomendację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tą Baadera przypomniałem sobie bo oglądałem vlog Maćka Wieczorka, w którym dzielił się spostrzeżeniami po przeczytaniu. 2,5h ale warto obejrzeć całe.
Zordian - @Nostrian: A dziękuję za rekomendację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tą Baadera przypomniałem ...
  • Odpowiedz
@Zordian: Ale to dotyczy obu płci. Bez przesady, mężczyźni to nie są jacyś super herosi co wszyscy mogli by świat ratować. Tak jak i kobiety nie są. I to jest OK. W każdym razie, wszyscy mają jakimś cudem #!$%@? przez społeczeństwo, które sami tworzą.
  • Odpowiedz
@blargotron: Podaj jakieś powody i przykłady, jakieś wnioski bo narazie to tylko twoja babska retoryka oparta o głaskanie po główce

I to jest OK.


xd coś takiego słyszy się w grupkach do self helpu a nie w podczas zimnej wykopowej analizy

Jaki jest tytuł książki??


@ArthurFleck: jest nad tagami
  • Odpowiedz
to niewiarygodne, jakie wiele prawdy jest streszczone tutaj na jednej kartce


@ziuaxa: w miarę czytania co lepsze fragmenty będe postował ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeszcze dziś a może na dniach
  • Odpowiedz
@Zordian: Powody i przykłady czego? Na grupkach self helpu się mówi, że nie musisz być #!$%@? bohaterem i odkrywać świat? Ja jestem niezwiązany (niezainteresowany, aseksualny mężczyzna), ale nie odkrywam świata, tylko poświęcam czas na pracę zawodową, rozrywkę, hobby i rozwijanie zainteresowań. Robię coś źle?
  • Odpowiedz
@blargotron: Przykłady jak i która kobieta teraz za spanie gdzie chce, kiedy chce i zajmowanie się swoim hobby jest ostracyzowana. One sobię mogą dołączać albo wychodzić z rynku matrymonialnego kiedy chcą bo nie po to ich płeć istnieje żeby się czymś trudzić tylko żeby od życia brać garściami co im się podoba. Dlatego różowe w przeciwieństwie do niebieskich nie mają obowiązków ani żadnego "powołania".
  • Odpowiedz