Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co się stało z cenami wynajmu samochodu na Maderze? Wg "Busem przez świat" cena najmu w 2021 roku wynosiła 12 EURO na dzień, a teraz jest prawie 100 EURO/dzień. Sprawdzone 3 wypożyczalnie. Ktoś może polecić coś tańszego? Nie mam jeszcze terminu wyjazdu. Orientuję się dopiero.
#madera #wakacje #podroze
  • 10
@Sajmon_szy wow, nieźle pojechali. Ja na Lanzarote w tym tygodniu wypozyczalem za 100 euro na 3dni co i tak było drożej niż jak kiedyś na Kanarach. (Aczkolwiek musiałem rezerwować wcześniej, już 2 tygodnie przed nie było wolnych samochodów)
@Sajmon_szy: sprawdzałeś na kilka dni czy tylko 1 dzień? Bo CZASEM 1 dzień wynajmu kosztuje 100€, a wynajem na 5 dni też tyle kosztuje :-D (raz tak miałem na Majorce i kilka dni temu we Francji)
@Sajmon_szy: Ja i mój niebieski byliśmy w połowie marca na Maderze i za wynajem na 13 dni zapłaciliśmy 1800zl (Fiat 500 automat). Braliśmy przez discovercars a dokładnie w madeirarent. Mieliśmy pełne ubezpieczenie kupione u pośrednika (wliczone już w te 1800). Bierz auto tylko w automacie, bo bez niego będziesz przezywać horror ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A relacje z naszej wizyty na Maderze sukcesywnie wrzucam TU.