Wpis z mikrobloga

Ostatnio szukając dla siebie nowego wozidła moja uwagę przykuło coś takiego jak superb 280km 4x4. Nie powiem wydaje to sie najtańsza opcja z tego co oferuje rynek o w granicach 220 k ma sie tłusto wyposażone mocne auto. Czy warto sie w to pchać czy lepiej pójść w kierunku bmw 5? Chociaż w tym zakresie cenowym można co najwyżej nie jakoś super wyposażone 330i kupić… ma ktos swoje doświadczenia ?
#superb #skoda
#motoryzacja
  • 12
@qesq: Tak, jeździłem passatem z tym silnikiem i napędem. Fajnie to jeździ. Natomiast jeśli chcesz mieć trochę lepsza markę (kwestia znaczka) to przemysł to.
Zobacz także na Arteona.
@qesq to jest fajne zestawienie, miałem okazję pojeździć Skodą superb benzyną jak i dieslem i ogólnie ta benzyna wymiata, no chyba że jeździsz czymś mocniejszym. Na minus to deptanie jest okupione dość sporym spalaniem, ale coś za coś.
@qesq w sportline miałem zawieszenie dcc więc na sporcie to jak dla mnie było twardo i pewnie się prowadził, natomiast nie jest to jednak małe auto i pomimo jakiś tam aspiracji sportowych to nie jest to gokart, 4x4 robi robotę.
@mariusz_and: Ok czyli w sumie dla dobrego prowadzenia lepiej brać sportline i nie kombinować. Widzę ze rzeczy ma ta wersja na pokładzie . Domyślam się ze nie będzie to Giulia ale auto nie jest małe wiec ma być mocne ale znośnie się prowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qesq wydaje mi się że zawieszenie dcc możesz dobrać do każdej konfiguracji jeżeli mówimy o nowym aucie, warto żebyś sobie wziął na testy takiego superb, bo słyszałem że np. dcc jest głośne czasami ja nie zauważyłem czegoś takiego jak stukanie na studzienkach czy progu zwalniającym. A co do prowadzenia to najlepiej mi się jeździło fiesta st, mały wariat nawet ten silnik trzycylindrowy był fajny, a superb to trochę wóz z węglem (