Wpis z mikrobloga

@advert: w ogóle w tej warszawie to jacyś #!$%@? ludzie jeżdżą - przyjechałem z Gdańska na dwa dni i mega się zdziwiłem - jadę sobie kulturalnie prawym pasem na S8 a #!$%@? typ mając dwa lewe pasy wolne zaczyna na mnie trąbić bo wg niego za wolno jechałem x.x

Albo chcesz się włączyć do ruchu ze zjazdu - w Trójmieście to na spokojnie ktoś Ci mrugnie światłami i wpuści, podziękujesz migaczami
@advert: Jak słupków żeliwnych zdm nie #!$%@? co metr, to kretyny dalej tak będą parkować. Przecież to ujma na honorze, jak robol po szychcie w fabryce smrodu musi #!$%@?ć do domu dalej niż 200m. Lepiej zaparkować jednym kołem na trawniku, jednym na drodze pożarowej, jednym na pasie startowym i jednym na staruszce. Grunt, że pod samą chałupą.
To samo jest na Woli, przy elekcyjnej vis a vis umieralni wymalowali miejsca do
I zauważyłem jeszcze jedną rzecz: chcesz #!$%@?ć warszafiaka? Jedź przepisowo.

Takiego chamstwa na drodze to nigdzie indziej nie widziałem, a trochę po Polsce jeżdżę :/


@Nortom: Pierwsza zasada jazdy po warszafce: tutaj nie jeździ się przepisowo tylko z tempem jak większość

Albo chcesz się włączyć do ruchu ze zjazdu - w Trójmieście to na spokojnie ktoś Ci mrugnie światłami i wpuści, podziękujesz migaczami i po temacie. A w stolicy? Jazda na
@SzubiDubiDu: ...w korkach? XD przecież tu się inaczej niż w korkach nie jeździ xD

Dobrze, że dzisiaj wracam na swoje północne "zadupie". Nawet w sklepach zwykłych jest wredota, to chyba presja stolicy tak działa na ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)