Wpis z mikrobloga

Koniec fazy zasadniczej wymaga jakiegokolwiek wspomnienia. Na pełnię statystyk poczekać i tak będzie trzeba po meczach zaległych trefla z jastrzębiem i zaksą, ale myślę, że szóstka sezonu się nie zmieni. Także oto szóstka sezonu zasadnicznego wraz z dwoma zmiennikami na poszczególne pozycje, bo jak się bawić to na całego.

Atakujący: Jan Hadrava (Jastrzębski Węgiel), Łukasz Kaczmarek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

Rozgrywający: Marcin Janusz (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Benjamin Toniutti (Jastrzębski Węgiel), Grzegorz Łomacz (Skra Bełchatów)

Przyjmujący: Tomasz Fornal (Jastrzębski Węgiel), Kamil Semeniuk (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Torey Defalco (AZS Olsztyn), Uros Kovacević (Warta Zawiercie), Bartosz Kwolek (Projekt Warszawa), Aleksander Śliwka (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Środkowi: Norbert Huber (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Bieniek (Skra Bełchatów), Karol Kłos (Skra Bełchatów), Krzysztof Rejno (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Jakub Kochanowski (Resovia Rzeszów), Pablo Crer (Trefl Gdańsk)

Libero: Jakub Popiwczak (Jastrzębski Węgiel), Erik Shoji (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Paweł Zatorski (Resovia Rzeszów)

4 zawodników Jastrzębskiego Węgla
7 zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
3 zawodników Skry Bełchatów
2 zawodników Resovii Rzeszów
1 zawodnik Warty Zawiercie, AZSu Olsztyn, Trefla Gdańsk, Projektu Warszawa i Ślepska Suwałki

Blisko dream teamu tacy zawodnicy jak: Jan Firlej, Miguel Tavares, Karol Butryn, Maciej Muzaj, Wassim Ben Tara, Andreas Takvam, Andrzej Wrona, Łukasz Wiśniewski, Trevor Clevenot, Dick Kooy, Bartłomiej Lipiński oraz Damian Wojtaszek.

Wśród trenerów moim MVP został Grzegorz Słaby z Katowic, ale wyróżnienia też dla Mendeza, Daszkiewicza oraz Kovaca.

Taka jest moja Prawda Siatki
#siatkowka #siatkaspam
  • 4
@groman43: jeśli czyta to go pozdrawiam <3 tak w ogóle to jestem ciekawy czy ktoś sobie losowo wchodzi na wykop i przegląda tylko tag #siatkowka i jest w jakiś sposób związany ze światem siatkówki. To raczej nigdy nie było popularne forum siatkarskie i nie będzie