Wpis z mikrobloga

Rafał P: > Szmato je... dziw... pier... od razu ci to mówię, serio ci to mówię, jak nie wiem co ci to mówię, nie wiem jak rapuję ale zawsze coś zarapuje ale nie wiem co zarapuje tylko... zawsze... Kaczor coś wam zarapuje HEHEHE nie #!$%@?... mnie szm... jeb... dzi... pier...

Sylwester Sr > Amfetamina leczy depresję. Ja mam w domu walizkę ze 100k zł, mogę przynieść zaraz. Siwy to gej hehe, Kaczor do spania. Mówiłem wam widzowie, że macie inwestować w BTC, ja co prawda sprzedałem, ale wy mieliście trzymać. Amadeusz i wszyscy na fejm byli naćpani tylko ja głupi czysty przyszedłem. A teraz palimy zioło #!$%@?ć pieski z Sobótki hau hau hau dajcie głos pieski hau hau.

KTÓRA WYPOWIEDŹ JEST MĄDRZEJSZA?

#patostreamy #bystrzaktv

KTÓRA WYPOWIEDŹ JEST MĄDRZEJSZA?

  • Rafał 85.7% (54)
  • Sylwester 14.3% (9)

Oddanych głosów: 63

  • 3
Ja mam w domu walizkę ze 100k zł,


@OnKujajor91: ten idiota serio tak gadał? xD Niech dalej rozpowiada o swojej fortunie pochowanej w Szopie Kaczora/Willi Danki, to zaraz jakiś Skóra, Bahan czy inny bandyta z Sobótki przyjdzie i to zabierze xD
@marv0oo: nie ma pewnie wgl takiej kasy aktualnie xD mozliwe ze mial ale jesli mial to pewnie utopil w bitcoinach i innych krypto i w ropie xd a jesli mial taka kase i trzymal w domu to gratulacje dla niego haha xD