Wpis z mikrobloga

Mam pakiet na kartę orange free na kartę i place 25 zl co miesiąc za nielimitowane, i około 40-50GB sama nie wiem ile dostaje co miesiąc nie liczę tego bo za dużo mam (w tym bonus za doładowanie przez apke i inne bonusy co przechodzą na inny miesiąc) to jak przejdę na #orangeflex to będę mogła te bonusowe, promocyjne, a mam około 300GB przenieść na inny numer orange flex?

Albo co polecacie jaką ofertę bo z tego co widzę to wykorzystałam 2GB tylko przez ostatni miesiąc i zazwyczaj jest to mniej niż 3~GB co miesiąc, jaki operator na kartę ma najtaniej 5GB/msc, bo szczerze rozmowy to na pewno mniej niż 1h miesięcznie mi wychodzi, nie potrzebuje nielimitowanych rozmow.
#orange #play #plus #tmobile #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarbaraM21: Ja mam budżetowo w virgin mobile pakiet mini3
Płacę 3 zł miesięcznie, internetu wykorzystuje ok 4 gb na miesiąc i wtedy każdy kolejny gb dokupuję za zł w miarę potrzeb, bo domyślnie tylko 300mb jest
  • Odpowiedz
@BlackPinguin: virgin to #!$%@? operator jakiego znam, kiepski zasięg, kiepska prędkość neta i wieczne problemy ze wszystkim, a to ci sie pakiet od wczoraj nie włącza, a to ci doładowanie zaginie a tu znowu awaria

Trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia aby używać
  • Odpowiedz