Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@CosyGrave: W USA w niektórych stanach seks legalny jest dopiero od 18 lat wiec ten uczeń to mógł być ktoś z in w Polsce spokojnie by mogła seks uprawiać patrząc na wiek, natomiast dochodzi kwestia tego, że w sytuacji typu uczeń - nauczyciel czy przełożony - podwładny seks może być wymuszony pewną dysproporcją władzy i na to są osobne paragrafy, nazywa się to "nadużycie stosunku zależności".

  • Odpowiedz
to myślisz, że ona obciągała 7 latkom czy napalonym nastolatkom?


@wfm125m: Wyobraź sobie, że nauczyciel strzela patelnię Twojej "napalonej" 15-letniej córce. Ok, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mojego młodego uprzedzę żeby jak się mu nawinie jakaś młoda nauczycielka w szkole to ma nikomu o tym nie gadać tylko mi. W ramach szantarzyku i stary skorzysta :)
  • Odpowiedz
@BercikBRS: obrzydliwy komentarz.
Najpierw faceci sami się jarają takimi historiami i z tego śmieszkują umniejszając problemowi, a później płacz że depresji mężczyzn nikt nie traktuje poważnie, że nie mówi się o tym że i oni mogą być krzywdzeni itd.
  • Odpowiedz
Nie sąd cię skarze pedofilu, a nieee to ładna baba no to medal jej dać, #!$%@? wykopki


@CosyGrave:
Pewnie obciągnęła jakiemuś 16-latkowi xD, a ty się zesrać chcesz. W Polsce byłoby co najwyżej trochę oburzenia, a tam babę jeszcze do więzienia wsadzą.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że nauczyciel strzela patelnię Twojej "napalonej" 15-letniej córce. Ok, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chulio: Ja sobie wyobrażam sytuację w której mam syna i córkę i rozróżniam ich płcie.
  • Odpowiedz