Wpis z mikrobloga

Czekam aż te wszystkie tęgie głowy zorientują się że test pokazuje jedynie obecność wirusa albo jego części na naskórku


@Bigbluee: Ale przecież tak działały testy. Nie pokazują czy masz katar i kaszel czy też nie, tylko czy w nosie masz wirusa. Ameryki tutaj nie odkryłeś.
@kubson93: No tak działają. To dlaczego przez 2 lata uznawało się takich ludzi jako wrogów publicznych? Otóż dlatego że nikt nie uznawał tego co ty mówisz ale po teście skazywano człowieka na potępienie jako zakażonego, nosiciela, chorego, wroga innych ludzi, skazanego na izolacje, odosobnienie i zabranie wszelkich praw. Dlaczego skoro to wykrywa tylko coś na skórze?
Gdyby było tak jak pisałem i ty twierdzisz że Ameryki nie odkryłem, to test nie
@Bigbluee: Nikt nie uważał że ktoś z covidem jest wrogiem narodu, odpływasz typie. Jak ktoś ma w organizmie wirusa to właśnie jest nosicielem. Ja tam jakoś nie odczułem specjalnie pandemii, może tylko pierwszy miesiąc być dziwaczny, potem żyłem po staremu wiec nie wiem o czym mówisz
@Bigmouthprick: niestety. Ja co chwila mam kogoś co mi przychodzi do pracy i mówi, że właśnie przeszedł z takim czy innym skutkiem. Większość zaszczepiona. Sporo łagodnie ale zdarza się często wysoka temperatura. Wcześniej tak często takich przypadków nie było