Wpis z mikrobloga

Korwin gdyby żył w 1939

- ale Polacy mordowali Niemców w Bydgoszczy!
- Nie ma dowodów na to że w Bydgoszczy to Niemcy popełnili zbrodnie wojenne, to może być polska ustawka
- atak na radiostację w Gliwicach to fakt
- Jego Ekscelencja Adolf Hitler
- niektórzy obrońcy Westerplatte jednak przeżyli
- czy trwa już międzynarodowe śledztwo w sprawie "zbombardowania" Wielunia?
- Niemcy mają wspaniałą kulturę, nie mogą być barbarzyńcami
- jeden z "trupów" w Piaśnicy ruszał ręką
- bombardowania Warszawy? To polscy nacjonaliści wysadzali budynki i terroryzowali ludność
- w Gdańsku przecież była większość niemiecka, mieli prawo ich bronić
"raport Karskiego" to tylko domysły i jakieś zdjęcia
- Polska to brytyjsko-francuski konstrukt, którego utworzenie od początku było wymierzone w Niemcy. Od początku ostrzegałem, że to skończy się tragedią!
- Niemcy sprzeciwiają się d**okracji, dlatego są atakowane w zachodniej prasie
kliknij w ten link: https://völkischer.reich

#konfederacja #bekazprawakow #rosja #ukraina #polityka
Pobierz Viado - Korwin gdyby żył w 1939

- ale Polacy mordowali Niemców w Bydgoszczy!
- Ni...
źródło: comment_1649400244Af0lyO1x3R3scxqkJ6FWVa.jpg
  • 18
@Viado:

Szanowni Panstwo, ja chcę powiedzieć jasno, JE Adolf Hitler byłby bardzo dobrym przywódcą Polski i ja takiego przywódcę bym witał z otwartymi ramionami. Właśnie tak! Za Hitlera góral może sobie robić oscypki bez żadnych pozwoleń. Czy Panstwo wiedzą ile to jest pieniędzy? Przyłączenie Austrii, Sudetów, to są wielkie sukcesy. Gdyby Hitler rządził Polską już dawno bylibyśmy w Smoleńsku! A żołnierz niemiecki, to ostoja łacinskiej cywilizacji, wypędzająca lewactwo z Europy. Gwarantuję,
@Viado: Mentzen już podał gazety Polskie z czasów wojny, że propaganda identyczna jak teraz Ukraińska, że tuż tuż i zaraz wygramy i już niemcy uciekają itp itd. xDD

Nie wiecie co piszecie. :D A właśnie historia pokazała, że mediom nie należy ufać. A dla was jest odwrotnie. xDDD Po prostu dumna ignorancja.