Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drinkIT: Jeśli dla ciebie pokazywanie faktów jest sianiem podziałów to myślę że nie mamy o czym rozmawiać.

Nazwij mnie onucą albo pożytecznym idiotą dla swojego komfortu psychicznego i miejmy to już za sobą.
@Namarin: No dobra, a jak pokazują Ukraińców, którzy opowiadają o tym co im zrobili ruscy na tej wojnie to im nie wierzą. To wszystko Ukraińcy sami sobie robią. Bucza to robota Ukraińców. Za pisanie prawdy w kulturalny sposób na kanale Dawida Hudźca zostałam zablokowana. Antyukraiński, prorosyjski tchórz, który nie potrafi zmierzyć się z krytyką. Prawda jest taka że przez 8 lat wojny oddziały Ukraińskie też pogrążyły się ostro, ale nie można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agidi: Nigdzie ruskich nie próbuję wybielać, chociaż i tak większość dronów, którzy są pod wpływem telewizyjnej propagandy tutaj widzi to inaczej, powtarzam raz za razem że nie usprawiedliwiam rosyjskiej agresji, pokazuje tylko że prawda leży po środku a wojna to nic innego jak wielki biznes. Przypominam historię Bandery, pokazuję fakty o istnieniu SS Galizien etc i za to jestem opluwany i banowany.
@Namarin: Myślę, że jak komuś bedzie zależało na poznaniu prawdy, czytając masę już wpisów, zapali mu się czerowna lampka. Wtedy będzie szukał informacji. Jeśli mu się nie zapali, po się spalać emocjonalnie?