Wpis z mikrobloga

Mireczki przygotowałem dla was dzisiaj takie temaciki, które postaram się zaprezentować na streamie online o 21:00.

1. Omówienie Protokołu HTTP oraz narzędzia Burp Suite.
2. Ręczne wykonanie SQL injection na MySQL.
3. Blind SQL injection + Omówienie narzędzia SQLmap.
4. Przykład i omówienie ataku Local File Disclosure.
5. Użycie pokazanej podatności LFD do wglądu w kod poprzednich podatnych skryptów - omówienie tych podatności od strony kodu.

Mam nadzieję że uda mi się wszystkie zagadnienia omówić w prosty i zrozumiały sposób. Link do Kanału YT, na którym będzie stream:
https://www.youtube.com/channel/UCOjjsOByup7vsYJk90rXlKQ

Do zobaczenia o 21!

Wołam mireczków, którzy zaplusowali moje poprzednie posty.

@Burned, @Stan_Przedzawalowy, @houk, @NieJestemAgentemBialkova, @clas, @taifu, @testokrol, @Futrzasty, @bafficze, @bob_kelso, @neutronius, @hKropp, @Kiv4s, @Malinozaur, @jeshcze_jak, @cocamide, @Pychotek, @vanitydomain, @77LatBedeNiedojrzaly, @orany, @erni0407, @krystianos13, @danny_soprano, @chamanism, @xHaNx, @IceSpider, @oxern, @Nieuchwytny_Uchwyt, @Dapson, @istot, @dedronek, @maryce, @cumpot, @sz3ix, @hardcor1212, @Redwyne, @mynameis60, @balrog84, @codechoked, @lukiop, @RefriedArmchairCatapultHanded, @Kamero, @JacekKupiec, @Pioneer95, @neuromancer, @Stychu321, @virusriddle, @cartsy, @Szala, @loqtus, @torek, @UrimTumim, @danny_soprano, @vanitydomain, @cocamide, @boomhauer, @ETplayer, @tfbeen, @noresponseyet, @bob_kelso, @mrooczilla

#informatyka #it #itsecurity #hacking #pentesting #bezpieczenstwo #security #linux #komputery #programowanie #hackingnews
  • 14