Wpis z mikrobloga

#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Dwunasty dzień bezdomności i przebywania w ogrzewalni w celu spędzenia nocy, przede mną.

Miniony weekend zaliczam do kiepskich ze względu na pogodę, która była do dupy i fakt że się przeziębiłem. Na moje szczęście zabrałem ze sobą antybiotyk, który ostał się po ostatniej chorobie i Nurofen, który używam tylko i wyłącznie podczas gorączki i bólach mięśni (w sobotę wieczorem zaczęło mnie brać).

Kupiłem dodatkowo pastylki do ssania, które robią robotę i są takim must have w okresie jesienno zimowym.

Wczorajszy, niedzielny dzień spędziłem głównie na przechadzkach po mieście, zrobiłem ponad 30000 kroków ;)

Nadszedł w końcu tydzień, w którym nareszcie wynajmę pokój, a jutro w końcu idę do pracy. Bardzo się cieszę.

Ponadto spędziłem wczoraj trochę czasu z mirkiem @George_Liquor , lecz zanim się znaleźliśmy na giełdzie rolno towarowej, minęło ponad pół godziny.

Dużo zdrowia wszystkim, i pogody ducha!

Pamiętajcie, w czapce cieplej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz o.....o - #niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoho...
źródło: comment_1649649877rrkAaiP76wvvd6xEVzWlpO.jpg
  • 28
@oo__oo: wiem, ze już kilka osób napisało, ale zboczenie zawodowe nie pozwala mi przejść obok tego obojętnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Antybiotyk tylko i wyłącznie przy zakażeniu bakteryjnym, przeziębienie to choroba wirusowa, na wirusy antybiotyk nie działa
2. Każdy antybiotyk dobiera lekarz, to ze miałeś jakiś pół roku temu nie znaczy ze teraz ten sam będzie odpowiedni
3. To ze „zostało Ci” kilka tabletek to tez
No tak szczerze mówiąc to często stosowałem taką metodę i nigdy mi nic nie było.


@oo__oo:

A mój dziadek przez 50 lat jarał szlugi i nic mu nie było :)

Przypadek anegdotyczny nie potwierdza reguły.

---
A poza tym nie wiesz czy tak na prawdę nic ci nie było. Być może np chorowałeś częściej niż powinieneś przez to że miałeś zniszczoną florę bakteryjną? A może miałeś spadki nastroju albo samopoczucia? Mogły