Wpis z mikrobloga

Aby sprawa była jasna - nie testujemy żelków na dzieciach, ale za to dzieci testują nasze żelki w zabawach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dzieci #zelki #gusto

Może Was to zaskoczyć, ale mimo tego, że żelki towarzyszą mi w życiu od małego gówniaka, to nie zbrzydły mi. Nadal mam tak, że gdy zjawiam się w zakładzie, to nażrę się żelków pod korek, nie jem nic do końca dnia. Nie wiem, czy mógłbym brać udział w zawodach, nigdy nie mierzyłem sobie czasu, ani pojemności żołądka, ale jestem pewien, że mam opóźnione wysyłanie sygnału do mózgu xD zawsze zjem znacznie więcej niż powinienem ¯\_(ツ)_/¯ Wiem, wiem, nikt nie pytał, ale naszło mnie patrząc na to miłe zdjęcie. Za dzieciaka miałem nawet teorię, że trzeba szybko jeść, aby impuls nie zdążył dotrzeć do mózgu, dzięki temu zdążę zjeść całą pizzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj kończymy wyłanianie zwycięzców rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeżeli do końca czekaliście z nadzieją na wyniki i nie trafiło na Was, to pamiętajcie, że kod


działa do jutra włącznie. Chyba, że towaru braknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także tego, ostatnim zwycięzcą naszego rozdajo z okazji dnia żelka jest @cynamonowazaslona gratuluję! Wybierz 3 dowolne kubki z naszego żelkowego sklepu lub 1 kg żelkowy mystery box jeżeli nie możesz się zdecydować. Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a ja zrobię resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
ecco - Aby sprawa była jasna - nie testujemy żelków na dzieciach, ale za to dzieci te...

źródło: comment_1649667737w5N8w1C2CnbslB139qariy.jpg

Pobierz
  • 8
Mnie bawi


@Umeraczyk: Spoko, różne osoby bawią różne rzeczy, ale nie chodzi o to, czy kogoś to bawi czy nie. Pozwolę sobie przekleić mój komentarz z równoległego wątku, gdzie odpowiadałem koledze, którego śmieszyło to, że wczoraj było tu pełno memów o Smoleńsku i było ok, a dziś nagle oburzanko, bo ktoś wrzucił kolejnego mema.

Wystarczy dostrzegać różnicę między prywatnym śmieszkowaniem, a marketingiem prowadzonym przez firmę w celu trzepania hajsu i dysonans