Wpis z mikrobloga

Czy w Krakowie jest jakieś miejsce, gdzie można sobie samemu dociąć drewno? W sensie że są dostępne elektronarzędzia stolarskie, mogę sobie przyjść ze swoją płytą meblową albo sklejką i dociąć własnoręcznie na wymiar? Albo stolarnia, która przyjmie bardzo małe zamówienie (np. na 10 przejazdów piły) w cenie nie-z-kosmosu i wykona je dokładnie?
#stolarstwo #majsterkowanie #diy #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
@komorniq: Obi też docina, ale robiłem u nich dwa razy i za każdym razem było niedokładnie. Za pierwszym razem nie miało to wpływu, teraz muszę zdjąć po 2mm na długości elementu bo gostkowi się krzywo przycięło. Mam tego dość, następnym razem chcę mieć pretensje do siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Castorama koło bonarki na pewno koło kas jest takie stanowisko z narzędziami których możesz sobie używać. Jest tam jakaś Piła ręczna, miarki i tenteges który pozwala przyciąć pod odpowiednim kątem :)
  • Odpowiedz
@jagermaitseraco: Spoko (w Obi też tak jest), ale ręczne narzędzia to ja mam w domu, albo mogę dokupić bo są tanie. Pytałem o elektronarzędzia, bo nie uśmiecha mi się cięcie formatki na 10 kawałków ręczną piłą, gdzie efekt będzie taki, że pocięte będzie krzywo a mi ręce odpadną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz