Wpis z mikrobloga

@Catastroish:
Ja w sumie byłem lekko po wrażeniem Elizy że potrafiła zachować się z twarzą.
Przeprosiła od razu nie tłumacząc za dużo by nie rozdmuchiwać sprawy. Jak na 19latkę jak sama mówi z problemami emocjonalnymi, brawo. Ciekaw jestem czy to praca ze specjalistą z przeszłości.
Duży plus dla Oliwii za promowanie dojrzałych i rozsądnych zachowań.
@Kapibabra: No wielkie brawa dla niej xD wyjątkowa dojrzałość. "ja tak mam" i dosłownie nic z tym nie robi, tylko wybucha a potem 'przepraszam, ja tak mam'. Właśnie widać że z nikim nie pracowała tylko wymaga automatycznego wybaczenia a nawet zaakceptowania jej wybuchów i wariackich pretensji i zachowań, bo 'ona tak ma'. Tak już jest po prostu... takie są prawa odmętów psychiki Żmiji. Trzeba się z tym pogodzić xD
@Kapibabra: A nie tłumaczyła za dużo, bo nie mogła nic innego powiedzieć żeby przypadkiem nie podkreślić jakie skrajnie idiotyczne to było zachowanie. I nielogiczne przy okazji ;D
No super dojrzała dziewczyna. Najbardziej mnie rozwaliło, jak mówiła Jeyowi, że ona tak ma - nawet do Wiki miała problem, że rozmawia z Jayem sam na sam i za długa rozmowa ją już wyprowadzała z równowagi; a kiedy Wiki miała traumę po Kasprze i
@Catastroish:
Ja w swoim komentarzu podkreśliłem dojrzałość Oliwi (Nie Elizki :)),która nie zrobiła z tego gownoburzy, a mogła :)
Eliza ma swoje odpały i jest widocznie kreowana na czarny charakter programu.
Osobiście nie dziwię się Elizie, że nie ciągnęła tematu w programie rozrywkowym o swoich emocjonalnych problemach w rozmowie z Oliwią :) może dlatego przytoczony przez Ciebie dialog wyglądał tak groteskowo.
Może to dziwić widza przyzwyczajonego do eskalowania emocji w hermetycznie
@Kapibabra: A, to sorry :) główna część komentarza była o Elizie i jakoś to połączyłam :) Wiadomo, dla mnie jako widza lepiej że coś się dzieje, ale tez mogę to soczyście komentować i jednocześnie być rozwalona samym faktem zaistniałej sytuacji :p