Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Bubsy3D: Jeśli to nie bajt ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chłopie ile ty zarabiasz ze na takie coś musisz mieć takie wyrzeczenia xD Zmień coś w swoim życiu, bo to już życie poniżej granicy ubóstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może taka sytuacja nie zdarzyła się u ciebie, bo to fejk ale gdzieś w tym kraju pewnie jest taki Mirek. No i po
Wniosek jest taki, że z mireczkiem wszystko w porządku, jest jak większość


@Shatter: ciekawe zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie da się żyć na poziomie jeszcze daleko ponad średnią krajową, robienie z tej katastrofalnie zapadniętej sytuacji ekonomicznej normy może wynikać chyba jedynie z nieświadomości że może być inaczej.

O choćby własnej nieruchomości możesz zapomnieć nawet z pięciokrotnością tej mediany 4k netto, a coś na większego i bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wap30: no to nieźle stary, bo ja znam znam masę ludzi, gdzie żona zarabia gówno, chłop zarabia 5-7k i ma własną nieruchomość i nawet dzieci mają XD
Gdyby mi zależało to sam na luzie bym kupił mieszkanie, tylko mi nie zależy, bo nie chce mieszkania ¯\_(ツ)_/¯ wystarczy spojrzeć poza centrum Warszawy
ja znam znam masę ludzi, gdzie żona zarabia gówno, chłop zarabia 5-7k i ma własną nieruchomość i nawet dzieci mają XD


@Shatter: no to gratulacje, chcesz opisać mechanizm dzięki któremu został właścicielem tej nieruchomości, czy średnio pasuje do tematu?

Dzisiaj, bez spadków i innych pieniędzy z nieba nie ma możliwości posiadania nieruchomości z zarobkami w wielokrotności mediany, niestety niezależnie od łącznej masy znanych chłopów którzy je posiadają