Wpis z mikrobloga

#!$%@? krakoskie MPK człowiek potrzebuje raz na pół roku gdzies pojechać i autobus musi się klasycznie spóźnić. Teraz pewnie jeszcze korek na godzinę chociaż jadę tylko do rynku

Tyle lat, nic się nie zmienia

#krakow ##!$%@?
  • 29
  • Odpowiedz
@Lardor: kurła chłopie wiem że jeździsz na MPK ale się spiąłeś jakbym cię personalnie zaatakował conajmniej ( ͠° °) a przecież nic do ciebie nie mam, nawet do kierowców ogólnie nic nie mam
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: no ale, wytykasz, jak by to była wina MPK, a ja ci tłumaczę, że rozkład jazdy to nie wina MPK. Tak samo z Bezdomnym. Pracuj nie raz po 9h to nie zauważasz w tłumie ludzi bezdomnego nie raz dopiero na końców zauważam. Po prostu zamiast żalić się na wykopie można było zaregować z bezdomnym u kierowcy i tyle w temacie. Też jesteśmy ludźmi i wiele nie zauważmy kto nam wsiada.
  • Odpowiedz
@Lardor: no i skoro nie jesteś w stanie tego zrobić w obiecanym czasie to MPK powinno wymusić na ztp odpowiednie zmiany albo wprowadzić odpowiednie adnotacje na rozkładach - przecież w tym momencie stoję na przystanku i jak byk na rozkładach jest napisane "MPK S.A. w Krakowie"

A jeśli chodzi o meneli to jeśli kierowcy nie są w stanie tego kontrolować, w co zdecydowanie wierzę, to kto inny jak nie MPK powinien
  • Odpowiedz
@Lardor: spokojnie, ja też przepraszam jak się poczułeś urażony - przecież nie o to mi chodziło ʕʔ siedzimy w tym razem, a ty się pewnie znacznie bardziej namęczysz
  • Odpowiedz