Wpis z mikrobloga

Czy lecąc samolotem można sobie bez spiny spakować do podręcznego kosmetyczkę z szamponem 150ml z nastawieniem że może przejdzie a jeśli nie to wyrzucę na lotnisku. Czy mogę mieć przez to jakieś problemy?

Do tego trymer bezprzewodowy, obcinacz do paznokci, agrafkę do wyjmowania sim, dezodorant w sprayu,

#podroze #loty #samoloty #tanieloty #pytanie
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cotozazycie: problemów nie będzie, po prostu wyrzuca do śmieci na check inie. Szansa na to, że przejdzie jest bardzo mała, ale czasem się zdarza. I ten dezodorant też musi być 100 ml jak coś. I kosmetyczka musi być przezroczysta jbc
@cotozazycie

@mynameis60:

A trymer bezprzewodowy, obcinacz do paznokci, agrafkę do wyjmowania sim, dezodorant w sprayu,
Jak deo poniżej 100ml to ok.
Obcinaczki, agrafka nie powinno być problemu jak by się czepiali to spytaj na jakiej postawie i gdzie w regulaminie takie rzeczy nie są dozwolone.

Zasadniczo możesz mieć nawet nóż z krótkim ostrzem bo limit jest na ostro zakończone z ostrzem powyżej 6cm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotozazycie: dokładnie jak wyżej kolega mówi. 50 ml to niezauważalna różnica, ja już nie raz przekraczałem i #!$%@?.

Pamiętam kiedyś kupiłem sobie jakiś sos właśnie koło 150-200 ml, taki domowej roboty gdzieś na targu. Na etykiecie nie było pojemności to sam napisałem 100 ml, typek tylko pooglądał i puścił bo co miał nie puścić, i tak tego nie zmierzy. XD