Wpis z mikrobloga

Pół godziny wytrzymałem, nie dam rady więcej xD tak złego filmu nie widziałem już od baaardzo dawna. Te dialogi, teksty, akcja, no to jest absolutnie gwałt na kinematografii xD
I tam prawie nikt nie potrafi grać naturalnie, a Koterski jest takim okrutnym drewnem, jakiego się nie spotyka nawet w amatorskich licealnych produkcjach.
Film jest koszmarny na wszystkich płaszczyznach, na jakich może być. Duże osiągnięcie.
#gierek #netflix #film
advert - Pół godziny wytrzymałem, nie dam rady więcej xD tak złego filmu nie widziałe...

źródło: comment_1650183871jMtgBdFX7LC1xQILCfmE1V.jpg

Pobierz
  • 12
Najważniejsze, że historycznie ten film jest ok.


@ReeceWithouterpoon: ciężko mówić że historycznie jest ok, skoro postać Jaroszewicza została zlikwidowana na rzecz jakiegoś Filipa. ale nie kłócę się się, bo obejrzałem tylko 30 minut, natomiast już podczas tych 30 minut taki idealizowany obraz Gierka widziałem, że ciężko mi uwierzyć że historycznie film jest ok.

i nie, nie mówiono tak wtedy. co innego bycie debilem i brak umiejętności sklecenia zdania złożonego, co u
@advert: naćpany byłem jak to oglądałem i pół przespałem i było jako tako. I chodziło mi o to jak się Gomułka wyrażał, to, że Koterski mówi jakby był upośledzony to osobna kwestia, a jeszcze insza, że tam wszędzie drewno. Jak na rozrywkowy film, który zamierzasz przespać spalony, to jest ok. Zwłaszcza kiedy obok ciebie siedzi historyk i tłumaczy wszystkie rozbieżności xd