Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 131
@SaintWykopek: Ja słyszałem, że właśnie jest gorsze czucie, bo ci się pod spodem robi ta skóra mniej wrażliwa na dotyk. Jak się ma w domu dostęp do bieżącej wody, to nie ma chyba sensu sobie w dzisiejszych czasach niczego ciąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@ktomizajalnazwy Słyszałem że przyjemność zaczynamy odczuwać nie tylko na żołędziu ale na całym penisie, od samej podstawy w górę. Ale osoba która mi o tym mówiła to nie był mój kolega, może chciał zrobić mi w ten sposób krzywdę ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: jestem po obrzezaniu całkowitym i jest o niebo lepiej niż było wcześniej. Dużo lepsze czucie, to ciekwe że zwykle krytykują to osoby które z obrzezaniem nie mają nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To prawda że jak obetniesz ten kawałek czucie jest inne?. W sensie czujesz całym penisem ( ͡º ͜ʖ͡º). W #usa jest to popularne.


@SaintWykopek: Zaklinanie rzeczywistości przez niepełnosprawnych, skrzywdzonych przez swoich rodziców lub naturę ludzi. Nie trzeba długo w internecie szukać, żeby znaleźć niezliczoną rzeszę rozgoryczonych tą amputacją osób. Zamykam temat.
  • Odpowiedz