Wpis z mikrobloga

#cygara Witam! Na jakiej stronie internetowej kupujecie i polecacie kupić cygaro? Nigdy nie paliłem, oraz nie kupowałem cygara przez internet. Stron jest multum więc nie wiem która jest sprawdzona. Pozdrawiam wszystkich
  • 9
  • Odpowiedz
@agent214 to prawo jest tak dziurawe, że jak kupi to dla Ciebie pośrednik i to nada pocztą to już jest w pytę bo wtedy działalność kupuje od działalności. Więc masz usługę pośrednictwa wliczona w koszt dostawy i zaznaczasz ptaszka przy zakupie "zgadzam się aby zakupy zrobił i wysłał pośrednik". Dla ciebie nie ma różnicy, bo to jak robienie normalnie.
  • Odpowiedz
@lePietruch: ok dzięki wielkie :) A masz jakieś godne polecenia na początek? Wiele osob w inernecie polecało m.in QUAI D'ORSAY NO.50 lub Rocky Patel Vintage 1999 Connecticut Junior więc pewnie wezmę któreś z tych. Najwazniejsze dla mnie jest to by przeżyć pierwszy kontakt z cygarem, bo dawka nikotyny i mocy na pewno jest spora, a jeśli mam być szczery to nawet papierosa w zyciu nie paliłem bo to nie moje klimaty
  • Odpowiedz
@agent214: Nie kupuj tego co ci ktoś poleca bo to zwykle smaki które sam lubi a nie koniecznie ty polubisz. Kupuj losowo i zapisuj co ci smakowało. Spróbuj coś jasnego z wrapperem Connecticut, ciemniejszym sun grown/habano, i ciemnym maduro, możesz zacząć od bardziej znanych typu Alec Bradley, rocky patel, padron, perdomo, tatuaje, aj fernandez itp.
  • Odpowiedz