Wpis z mikrobloga

Cześć,

Zastanawiam się nad zakupem hulajnogi elektrycznej. Myślałem nad Xiaomi pro 2 albo motus scoty 10. Interesuje mnie najbardziej jak największy zasięg oraz prędkość do 30km/h. Z tego co czytałem to xiaomi i motus można odblokować właśnie do tej prędkości. Gdzieś czytałem, ze do xiaomi weszła aktualizacja gdzie prędkość jest maksymalna do 20km/h Budżet jaki mam przeznaczony na hulajnogę to 2500zl. Chyba, ze możecie polecić coś innego w tym budżecie

#hulajnogaelektryczna #xiaomi #programista15k
  • 6
@lukwic No ja przejechałem 3kkm na m365 Pro. Waga 80-83kg, średnia trasa 8km w jedną stronę i mogę obrócić 4x w trybie sport (temp 20*C) 25km/h. Przy zerze zostaje jakieś 60-70% zasięgu. Ostatnio wymiana dętki, ale poza tym bez innych uszkodzeń. Polecam ten model.
@lukwic: też stałem przed takim wyborem i zdecydowałem się na motusa scooty 10 2021. Póki co jestem zadowolony. Jedzie faktycznie 35 km/h i ma spory zasięg. Każdy mówi, że ładna ta hulajnoga chociaż mi się średnio podoba. Dla mnien ajważniejsze, że jeździ, a ta jeździ :) z minusów to dość jest dośc spora. Xiaomi będzie dużo mniejsza. Mniejsza rama i kołka. Najbardziej to obu hulajkom by się przydała amortyzacja. Jak nie
@tookey również zakupiłem motus 10 2021 i czekam na kuriera, od ok 2tyg czytałem, oglądałem recenzje różnych hulajnóg a mój budżet był ok 1500 ale po porównaniu zdecydowałem się dołożyć i za 2400 kupiłem motusa, myślę że będę zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º)