Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak pierwszy raz uczestniczyłem w aukcji na #allegro chciałem kupić uszkodzony czytnik ebook. Cena 100, więc podbiłem do 110 i poszedłem spać, na drugi dzień cena 400 XD. To odpuściłem. Miesiąc później dostaje telefon, że gdzie kasa, troche sie obsralem ale mowie wtf. Okazalo się że jakimś cudem licytowało mi automatycznie, przez co cena skończyła się na jakiś 3500 XD. Oczywiscie spodziewalem sie że janusz sobie podbijal cene z drugiego konta, ale że ten debil myślał że zrobił interes życia i serio ktoś to za tyle kupi to XD. #januszebiznesu
  • 10
@Los_Mej_Wsi: No i janusz spotkal janusza.

Miales ustawione autopodbijanie bez ceny maksymalnej ale to nie ty jestes januszem tylko ten ktory to wykorzystal.

p0lactwo lvl master.

Poki nie bylo internetu to tylko rodzina wiedziala zes janusz. A ty sie tak ladnie pochwaliles :)
Odleciałeś kolego trochę


@ActiZ: Ze ja?

Koles chce przyjanuszyc (a robi to nad wyraz nieudolnie skoro nie dal max kwoty) i zali sie ze zostal wydymany przez innego janusza.

A to ja odlatuje :D

Dobre.
Op pisał o "januszu" więc zakładam,


@ActiZ: No ciekawe podejscie. Ja zakladam ze trafilo sie 2 co chcieli sie wydymac. Jeden ustawil autopodbijanie bez okreslenia maksymalnej, a drugi podbijal z innego konta.

Obaj warci siebie.

Tymczasem jeden z nich sie chwali swoim januszowaniem.