Wpis z mikrobloga

jako wielki fan Leosi muszę powiedzieć żen nowy kawałek to syf, dobrze że to tylko z powodu akcji #420, po za tym ile można jarać, oni w ogóle logicznie jeszcze myślą? xD a ten Mata to jest taka marionetka SBM, kiedyś to Białas pluł na bananów, dzisiaj takich wydaje, gościu se wydał 2 płyty dla beki w SBM bo i tak jest bogaty i tak, złapali go jak ostatnią ofiarę z gietem w Waraszawie ale z bogatej rodziny to nic mu nie zrobili a Leosia widzę dalej się lubi taplać w gównie, ma potencjał na nawijanie jak np. Dziarma to #!$%@? taki szajs dla 14latków o jaraniu, kogo to interesuje XD
#youngleosia #mata #polskirap #dziarma #muzyka #legalizacja
  • 10
@karix98: stad ze mieszkam od urodzenia w Szczecinie. I leosia chodziła do podstawówki mojego kolegi. Czym sie nawet tamta szkoła ponoć teraz chwali. A uczniowe zazwyczaj wiedza kto znany do ich szkoły chodził.
@karix98: tak, posiadają jescze lo i lo muzyczne. ale ceny nie znam. Napewno była droższa od mojego gim (350zl) I od przedszkola gdzie dużo osób z tamtąd tam poszło. Ja nie bo moich rodziców nie było stać do przedszkola to dziadkowie im pomagali płacić. Ale ogulnie jej podstawówka to takie miejsce gdzie spotkasz największych bananowców. U mnie w gim byli ale tam to inny poziom. Ale do prestiżowego lo nie chodziła.