Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@? mnie to obchodzi że każdy może być kim chce i każdy ma prawo nie golić pach, ale to jest po prostu obrzydliwe. To tylko pokazuje jak coraz głupsze staje się nasze społeczeństwo, tracimy resztki rozsądku i jakiegokolwiek poczucia estetyki. Idiokracja staje się codziennością.

#moda #calvinklein
#bekazlewactwa
yraras - Dobra, #!$%@? mnie to obchodzi że każdy może być kim chce i każdy ma prawo n...

źródło: comment_1650482549NWJHTR54C0aHk3a9FZQQum.jpg

Pobierz
  • 75
est bardzo skrócona historia tego, jak od setek lat mężczyźni układają życie kobietom. Albo warstwom uważanym przez nich za niższe.


@SkeletonKing: Bardzo ładnie powiedziane.

Każdy, kto nie był/nie jest białym mężczyzną chce i potrzebuje się z tej dominacji wyzwolić. Strażnicy moralności, tfu!

Skojarzyło mi się z ruskim mirem - zdziwienie, że po setkach lat ucisku ktoś chce żyć po swojemu.

I mówię to ja, biały, hetroseksualny mężczyzna (z rodu cięmiężycieli #
@kwaz1: już drugi raz zarzucasz mi urojenia, nie mógłbyś inaczej rozmawiać? Możesz wkleić cytat, użyć argumentów, a wybierasz obrażanie. To czyni twoje wpisy mniej przekonujęcymi, nie bardziej.

Żegnam ozięble, opuszczam rozmowę z tobą, jak każdy mam ograniczony czas na ziemi, wolę go spędzić lepiej.
@yraras: jak ktoś nie chce golić pach to niech nie goli, to jego sprawa, a zdanie jakiegoś normika który chce mówić innym jak mają wyglądać jest tutaj bez znaczenia, a porównywanie nie golenia pach które jest nieszkodliwe do otyłości która to jest szkodliwą chorobą(psychiczną i fizyczną) i jest po prostu abominacją natury jest oznaką nie ogarniania rzeczywistości.
ja też nie golę jaj, a brodę golę raz w tygodniu i mam wywalone