Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1174
Ach mpk... Autobus przyjechał wcześniej, więc odjechał na moich oczach. Poszedłem na drugi przystanek i drugi autobus nie przyjechał xD może w samochodzie postoję w korkach ale przynajmniej dojadę do pracy, jaki sens może mieć komunikacja miejska?
#wroclaw #mpk
  • 89
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Przypomniałeś mi moje czasy za łebka, jak dojeżdżałem do liceum 24 kilometry pksem.

Wstaję na autobus o 6:40 - nie wsiadam, bo jest przepełniony, a nie będę się przepychał. Trudno, parę lekcji ominę, idę na ten o 8:10. Przyjechał o 8 i se pojechał, widziałem tylko z oddali jak se jechał. No trudno, następny o 10, to chociaż się pokażę. Taki #!$%@?... ten po prostu nie przyjechał. Ale i tak
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: nie wiem jak daleko masz do pracy ale polecam przesiąść się na hulajkę elektryczną. Jestem w pracy w 12 minut zamiast 45 autobusem albo autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: jak mieszkalem we wro to najlepsze byly tablice kiedy przyjedzie autobus/tramwaj - elgancko odliczalo w końcu dochodzilo do 1 minuta i znikala a pojazdu jak nie bylo tak nie ma i #!$%@?. I czekasz tak dalej bo nie wiesz o co chodzi. Dobrze że później apki byly to bylo troche latwiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FLAC: niestety pracuję na sraczach odrzańskich więc póki co odpada ta opcja, bo to 11km (ale myślę o hulajce, nie wiem jeszcze co robić zimą)
  • Odpowiedz
taki że dowiezie Cię na miejsce docelowe szybciej i taniej niż samochód


@Deska_o0: mam do pracy 5km, jak moge to jezdze rowerem, ale wyobraz sobie ze nawet w st0lycy bardziej oplaca mi sie furą jezdzic niz komunikacją, wiec takie gadanie ze jest szybciej i taniej jest mocno nieprawdziwe
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: dlatego polecam aplikację bus live - patrzysz, gdzie jest autobus/tramwaj i do tego dostosowujesz czas wyjścia, a nie jakieś rozkłady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@onpanopticon: pksy <3 regularnie dojeżdżałam do pracy stopem, bo nie dało się przewidzieć, kiedy co przyjedzie
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Mi kiedyś nie przyjehały dwa, 3 zapchany, że szpili nie włożysz, 4 nie przyjechał, a na 5 już nie czekałem i poszedłem na taxowę. Wro mpk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: Zobaczysz co będzie jak grubas powymienia naszych kierowców na ukrów. Od dwóch tygodni szuka haków, np. Wydzwaniają i pytają o status zaszczepienia. Ja na szczęście już w tym gównie nie robię ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz