Wpis z mikrobloga

@vojteknowak Tak, Renault Clio za 65 euro/dzień czyli not great not terrible. Polecam wyszukać sobie lokalne wypożyczalnie i pisać / dzwonić absolutnie do wszystkich, Tropical Rent Madeira i StandRiba oferowały mi Pandy po 50 euro za dzień. I patent nr dwa - jeżeli potrzebujesz auta na dwa tygodnie rozważ opcję 'rozbicia' tego okresu na dwa - trzy mniejsze, większa szansa że uda Ci się wyrwać dostępne auta w rozsądnej cenie. Pozdro :)!
@IKnowThings: @vojteknowak: Powiem Wam że niezły sztynks z cenami w wypożyczalniach. W styczniu robiłem rezerwacje na maj 2x Citoren C3 Diesel przez stronę http://www.funchalcarhire.net/ wyszło 290 euro/samochód (7 dni). Teraz cena za samochód to 660eur również za 7 dni. Z moich obserwacji zmienili sobie okres sezonu 'high'. Wcześniej był od 1 czerwca, teraz od 15 kwietnia. Jak ktoś jest w potrzebie to mogę odstąpić jedno auto miedzy 13 a 20
@vojteknowak dobrze się zastanów nad tym kamperem, ja nie boje się warunków drogowych i mogę jeździć wszystkim co ma koła ale jazda tam to zupełnie inna para kaloszy zwłaszcza poza głównymi drogami i podjazdy 40° to żadnen wyjątek
@PiotrokeJ ja rezerwowałem w styczniu na marzec, dacia Sandero za 4 dni 130€ teraz cena w tej samej wypożyczalni 240€ teoretycznie bo ciężko coś wolnego znaleźć
@PiotrokeJ nie tylko samochód, bo i hotele podrożały, moja oferta poszła w górę w ciągu roku o 1200/os na ten sam okres a na czerwiec i później jest + 2000/os rok do roku
powoli już się rozglądam za czymś na przyszły rok